Informacje1 kwietnia 2015, 19:51,

Hanna Kułakowska - Michalak nowa Wiceburmistrz Piaseczna

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis powołał swojego II zastępcę, którym została Hanna Kułakowska - Michalak. Nowa Pani Wiceburmistrz oficjalnie obejmie funkcję z dniem 1 kwietnia. Do jej kompetencji będą należeć przede wszystkim sprawy oświatowe. Zajmować się będzie również sprawami społecznymi zarządzając referatem spraw społecznych, polityki mieszkaniowej oraz wydziałem świadczeń społecznych.

Pani Hanna Kułakowska - Michalak ma 45 lat. Ukończyła Warszawska Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku Rehabilitacja Ruchowa oraz dwuletnie studium pedagogiczne. Ukończyła również podyplomowe Studia Menedżerskie – Organizacja i Zarządzanie w Kulturze Fizycznej oraz Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej i zarządzania oświatą. Jest nauczycielem mianowanym z 20 letnim stażem pracy w placówkach międzynarodowych oferujących edukację dwuprogramową / dwujęzyczną. Przez ten czas pracowała w 4 niepublicznych placówkach warszawskich - St. Paul’s British International School, International European School, w której współtworzeniu brała udział i gdzie - przez 6 lat - pełniła funkcję dyrektora szkoły podstawowej, Kids‘ Academy Primary School oraz Monnet International School. Dodatkowo od 2002 roku organizuje i prowadzi zajęcia pływania oraz obozy sportowe dla uczniów The British School w Warszawie.

Hanna Kułakowska - Michalak nowa Wiceburmistrz Piaseczna

- Mój kontakt z piaseczyńską oświatą zaczął się w 2012 roku kiedy mój młodszy syn rozpoczął edukację w piaseczyńskim gimnazjum. Przez 2 lata działałam w Piaseczyńskim Porozumieniu Rad Rodziców i byłam zaangażowana w tworzenie strategii oświatowej dla Gminy Piaseczno – mówi nowa Pani Wiceburmistrz. - Byłam także koordynatorem gminnego projektu „Dodatkowe zajęcia sportowe dla uczniów klas I-III” oraz doszkalania nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z zakresu wychowanie fizyczne w Gminie Piaseczno. Z racji moich doświadczeń zawodowych oraz faktu, że moi synowie korzystali z międzynarodowej niepublicznej edukacji oraz od poziomu gimnazjum z edukacji publicznej, mam obserwacje dotyczące obu systemów i to nie tylko jako rodzic, ale jako nauczyciel i dyrektor.

Prywatnie II Zastępca Burmistrza Piaseczna jest szczęśliwą żoną nauczyciela i mamą dwóch synów – uczniów piaseczyńskiego liceum. Jej hobby i sposób na życie to "sport w każdej postaci". Wszystkie wakacje letnie i zimowe spędza na obozach sportowych z dziećmi i młodzieżą promując wychowawczy wymiar sportu. Chętnie angażuje się w organizację zawodów sportowych, przestawień szkolnych i kiermaszy. W czasie wolnym uprawia sporty i kibicuje swoim synom, również sportowcom.

Pani Hanna jest osobą otwartą, pełną pozytywnej energii i dała się poznać jako świetny koordynator i organizator - mówi Burmistrz Zdzisław Lis. - Wierzę, że wszystkie te cechy oraz doświadczenie zawodowe pozwolą jej nawiązać dobrą współpracę z piaseczyńską kadrą oświatową. Jednocześnie liczę, że jej działalność w Piaseczyńskim Porozumieniu Rad Rodziców zaowocuje dobrymi i przyjaznymi relacjami ze środowiskiem rodzicielskim.

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11030
Informacje10 kwietnia 2015, 19:00,

Twarze Indii - wystawa fotografii Wojciecha Kocia w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza na wystawę fotografii: Wojciech Koć pt.: TWARZE INDII. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: Przystanek Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wystawę będzie można oglądać od 10 kwietnia do 13 maja 2015 roku. Zapraszamy!

Twarze Indii - wystawa fotografii Wojciecha Kocia w Piasecznie

Zapraszamy na wystawę fotografii podróżniczej autorstwa Wojciecha Kocia, zauroczonego Indiami fotografa, podróżnika, menadżera i przedsiębiorcę. Wystawa przedstawia zaledwie mały wycinek dorobku autora. Możemy na niej obejrzeć imponujące portrety mieszkańców Indii, świętych mędrców, przedstawicieli różnych wyznań czy też pełne słodyczy zdjęcia hinduskich dzieci.

Twarze Indii - wystawa fotografii Wojciecha Kocia w Piasecznie

Jak mówi sam autor: Każdy mój wyjazd do Indii, a było ich już 11, jest odkrywaniem Indii i ich mieszkańców na nowo. Indie możesz pokochać lub znienawidzić. Różnorodność kultur, wyznań, osobowości i charakterów, mnogość krajobrazów, przepych świątyń i budowli, nadają Indiom wymiar bajkowości. Mam nadzieję, że wybrane prace, prezentowane przez kilka tygodni w Przystanku Kultura przypadną Państwu do gustu . Może ktoś z Was rozbudzi w sobie pragnienie odwiedzenia Indii.

Martin, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11031
Martin, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=43&t=2410&start=90