Informacje26 lipca 2014, 19:00,

Hania Stach wystąpi w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert akustyczny Hani Stach, który odbędzie się 26 lipca 2014 roku o godz. 19.00 w Amfiteatrze, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Koncert akustyczny będzie w składzie: Hania Stach - wokal, Wiktor Tatarek - gitara, Tomek Zieliński - bas. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Hani Stach.

Hania Stach wystąpi w Konstancinie

HANIA STACH jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją - wokal. Muzyczne szlify zdobywała również pod okiem Elżbiety Zapendowskiej i Anny Serafińskiej, zdobywczyni Głównej Nagrody i Nagrody Publiczności na Światowym Konkursie Wokalistów Jazzowych w Montreux. Współpracowała m.in. z Natalią Kukulską, Andrzejem Piasecznym czy Edytą Geppert. Szerszej publiczności po raz pierwszy zaprezentowała się podczas finałów II edycji programu Idol, nieco wcześniej zdobywając pierwsze miejsce w programie Szansa na Sukces, w którego finale zaśpiewała „Dotyk” w duecie z Edytą Górniak. Hania była również uczestniczką koncertu Premiery Festiwalu w Opolu, w którym została wyróżniona nagrodą „Kryształowy Kamerton” przyznaną przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów „ZAKR”. Nominowana przez Urszulę Dudziak do festiwalu Top Trendy, zajęła w nim wysokie, drugie miejsce. W 2004 roku wydała pierwszą płytę („Hania Stach”) bardzo pozytywnie odebraną przez polski rynek muzyczny. Hania Stach zajęła również drugie miejsce podczas Finału Krajowego Eurowizja 2007 r. Od 2007 roku zaangażowana jest też w jeden z największych kinowych projektów musicalowych dla młodzieży - „High School Musical”. Promując poszczególne części filmu Hania udzieliła swojego głosu na polskiej wersji dialogowej dla głównej bohaterki filmu- Gabriell oraz nagrała trzy piosenki i teledyski: „Masz w sobie wiarę”, „Moja muzyka to Ty” oraz „Ty i Ja”, a ścieżka dźwiękowa z filmów uzyskała status platynowej płyty i osiągnęła sprzedaż na poziomie około 100 tys. egzemplarzy. W marcu 2012 wydała swój drugi solowy album pt. MODA". Singlami z płyty sa: Moda, Bez Ciebie, I Want To Love You (z którą Hania wystąpiła w 2012 podczas Festiwalu Top Trendy w Sopocie) oraz Będę czekać. Ostatni singiel to “NA NOWO” , piosenka nagrana wspólnie z raperem MEZO. Więcej informacji na stronie internetowej: www.haniastach.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 lipca 2014, 20:08,

IV ekospływ kajakowy rzeką Jeziorką zakończony sukcesem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dziękuję wszystkim za udział w ekospływie! Tym razem popłynęliśmy w zespole 10-cio kajakowym, a naszym „łupem” padło 5 opon (w tym 1 od ciężarówki), 15 worków pełnych śmieci, a także wózek dziecięcy, felga od auta, zderzak i bęben od pralki. Podsumowując dotychczas w ekospływach wzięło udział już 100 osób, a z rzeki wydobyliśmy 145 worków i kubłów pełnych śmieci, 25 opon samochodowych (18 osobowe, 7 od ciężarówek – każda taka opona waży ok 70 kg), wiele części samochodowych – kokpity, zderzaki, felgi, liczne elementy garderoby, oraz AGD: miski, wiadra, beczki, skrzynki, butle, krzesła, fotel, bęben od pralki, wózek dziecięcy a nawet … lodówkę. Jest to doskonały przykład na to, że razem można wiele zdziałać, a „czyn społeczny” to nie przeżytek PRLu.

IV ekospływ kajakowy rzeką Jeziorką zakończony sukcesem

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Do zobaczenia na kolejnym ekospływie! Zdjęcia: www.facebook.com/media

Krzysztof Bajkowski

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie