Informacje31 października 2007, 00:00,

Halloween w Klubie Kino Piaseczno Noc żywych Trupów

Halloween to święto duchów obchodzone w nocy z 31 października na 1 listopada. Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkie nocne kreatury w towarzystwie ich przyjaciół i nietoperzy, wampirów, czarownic i duchów na Noc żywych Trupów. Impreza Halloween rozpoczyna się o 21:00 w Klubie Kino, przy ulicy Sienkiewicza 11, Piaseczno.

Halloween w Klubie Kino Piaseczno Noc żywych Trupów

Tej nocy jednak nie oglądajcie się za siebie. Nie będziecie żałować. Zaskocz wszystkich swoim kostiumem. Masz niepowtarzalną okazję pobawić się z innymi w tegoroczną Noc Duchów. Zapraszamy 31 października na Halloween Noc żywych Trupów w Klubie Kino. Wstęp na imprezę tylko 5 złotych. Więcej informacji o Klubie Kino przeczytacie na ich stronie internetowej: www.klubkino.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje1 listopada 2007, 00:00,

Piaseczno Klub Pędziwiatr wycieczka do Twierdzy Modlin

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczka pociągiem i rowerem, będzie Twierdza Modlin. Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w najbliższą niedzielę 4 listopada 2007, o godzinie 08:00. Miejsce spotkania: stacja PKP w Piasecznie, przy ulicy Dworcowej (od strony pętli autobusu 709). Wyjazd pociągiem z Piaseczna do Warszawy o godzinie 8:26. Osoby jadące z Warszawy mogą dołączyć na Dworcu Warszawa Wola (wyjazd o godzinie 9:23) lub Dworcu Gdańskim (godzina 9:40). Wyjazd z Warszawy pociągiem KM 1527 w kierunku Ciechanowa do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Po zwiedzeniu Twierdzy Modlin, powrót do Warszawy będzie rowerami. Organizatorzy informują, że wycieczka do Twierdzy Modlin, odbędzie się bez względu na pogodę. Zapraszamy na wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji o wycieczce: piaseczno.masa.waw.pl

Twierdza Modlin to twierdza położona na Mazowszu u zbiegu Wisły i Narwi, około 30 km na północny zachód od Warszawy. Składa się z cytadeli położonej na prawym brzegu Narwi, umocnionych przedmości: kazuńskiego i nowodworskiego oraz z dwóch pierścieni fortów. Jest jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce. Twierdza Modlin jest wybitnym i unikatowym dziełem fortyfikacyjnym w skali Europejskiej. Więcej informacji o Twierdzy Modlin przeczytacie między innymi na stronie internetowej: www.twierdzamodlin.pl. Tych, którzy nie mogą z różnych względów skorzystać z wycieczki organizowanej przez Klub Pędziwiatr, zapraszam na niezwykłą podróż śladami historii Twierdzy Modlin, a wszystko ilustrowane zdjęciami, zarówno tymi bardzo starymi, jak i współczesnymi. Wystarczy pobrać multimedialną prezentację ze strony: link (plik 19 MB) i po rozpakowaniu uruchomić start.exe. Polecam!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno