Informacje6 października 2007, 00:00,

Halloween Bal Duchów w Klubie Dziecka Piaseczno

Klubie Dziecka w Piasecznie zaprasza na Bal Duchów, który odbędzie się 28 października 2007 roku, w godzinach od 17 do 19. Halloween Bal Duchów odbędzie się w Klubie Dziecka, który znajduje się przy ulicy Orężnej 52 w Piasecznie. Gdy tylko dzień zapadnie głuchy, kawały robią sobie duchy. Stosowne przebranie mile widziane!

Podczas Balu Duchów w Klubie Dziecka, oprócz szaleństw na sali zabaw będziemy wróżyć i przeprowadzać tematyczne konkursy. W czasie zabawy dzieci, rodziców zapraszamy do naszego Zacisznego Kącika na listopadową, aromatyczną herbatkę. Bilet wstępu na Halloween Bal Duchów kosztuje 30 złotych.

Zapisy na Bal Duchów przyjmowane są do 26 października 2007 roku w Klubie Dziecka przy ulicy Okrężnej 52 w Piasecznie. Kontakt telefoniczny: (022) 750 64 84; kom. 0609806484, strona www.klubdziecka.pl. Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy dzieci i rodziców na Bal Duchów do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje7 października 2007, 00:00,

Budują szesnastopiętrowy blok na części sąsiedniej działki

Informowaliśmy Was o planach wybudowania najwyższego bloku przy ulicy Młynarskiej w Piasecznie. W najnowszej gazecie Kurier Południowy nr 38, pojawiła się kolejna informacja z placu budowy. Powstał już ogromny dół, który przekroczył linię graniczną działki i zajął część sąsiedniej, należącej do osoby prywatnej: Pana Tadeusza Rowińskiego.

Grunty należące do Pana Rowńskiego bezpośrednio graniczą z działką, na której trwa budowa szesnastopiętrowego bloku Sand City Tower, o którym pisaliśmy w informacji: szesnastopiętrowy wieżowiec przy Młynarskiej w Piasecznie. Inwestor wykopał ogromny dół i następnie ogrodził plac budowy. W pewnym momencie ziemia obsunęła się i ogrodzenie wpadło do środka. Wtedy pracownicy inwestora przesunęli ogrodzenie dalej, wchodząc na teren działki Pana Tadeusza Rowińskiego. Szczytem bezczelności jest fakt, że nie zapytano go o zgodę.

Tadeusz Rowiński złożył doniesienie do piaseczyńskiej prokuratury. Fragment pisma: "Wykorzystując swoją silną pozycję dewelopera próbuje nas zastraszyć i panoszy się na naszej działce jak na własnej (...)". W biurze inwestora Artin, oraz w Powiatowym Inspektoracie nadzoru Budowlanego w Piasecznie, nie udzielili redaktorom Kuriera Południowego żadnych komentarzy...

Może Wy macie swoje komentarze do tej sytuacji? Czekamy na wasze komentarze. Swoje opinie możecie napisać pod informacją, lub przyłączyć się do rozmowy na naszym prywatnym forum: szesnastopiętrowy blok w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno