Informacje17 września 2016, 11:00,

Gwiazdy radzą - zdobądź książki pełne wyjątkowych porad


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W co się ubrać, aby dobrze wyglądać czy jak tanio podróżować po Europie – między innymi na te pytania odpowiedzą poradniki, które można zdobyć w wyjątkowej zabawie w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. O pełne cennych rad książki znanych osób będzie można zawalczyć już od najbliższej soboty!

GWIAZDY RADZĄ - ZDOBĄDŹ KSIĄŻKI PEŁNE WYJĄTKOWYCH PORAD

Szukasz inspiracji i rad, które pozwolą Ci zmienić życie? Znajdziesz je w wyjątkowych poradnikach, jakie będzie można zdobyć podczas zabawy w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Do zdobycia będą aż 4 różne książki, napisane przez znane osoby. W książce autorstwa stylistki Mai Sablewskiej każdy znajdzie szereg porad dotyczących modnego ubioru, prezenterka pogody Omenaa Mensah zdradzi w swoim poradniku, jakie kroki powinniśmy podjąć, aby osiągnąć w życiu sukces, Jolanta Kwaśniewska podpowie, jak zadbać o prawidłową dietę i cieszyć się zdrowiem, zaś dziennikarz Jakub Porada zdradzi sposoby na tanie podróżowanie po Europie.

Aby zawalczyć o wybrany poradnik, wystarczy między 17 września a 2 października 2016 roku dokonać w sklepach galerii handlowej zakupów za minimum 200 zł i przynieść zebrane paragony do Punktu Obsługi Promocji. Do zdobycia jest łącznie aż 600 książek. Warto jednak pamiętać, że pula poradników do rozdania każdego dnia jest ograniczona, a więc zabawą kieruje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

O książki pełne porad będzie można zawalczyć między 17 września a 2 października w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46. Książki będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Promocji w godzinach 15.00-18.00 (dni powszednie) oraz 11.00 - 19.00 (w weekendy). W promocji nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 września 2016, 13:00,

Festyn Anielski w Uzdrowisku - Na Skrzydłach Miłosierdzia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają do konstancińskiego Parku Zdrojowego. 18 września 2016 r. w godz. 13-18 odbędzie się Festyn Anielski: Na skrzydłach miłosierdzia. Rozpocznie go msza, która odbędzie się o godz. 13. Po nabożeństwie będą loteria fantowa i kącik malucha oraz degustacja „anielskiej kuchni” czy afrykańskiej herbaty ze „słodkościami”. Nie zabraknie również różnorodnych występów na scenie, a zakończy je koncert znanej wokalistki Beaty Bednarz. Jednym z celów festynu, zorganizowanego w ramach świętowania Roku Miłosierdzia, jest zebranie środków na budowę hospicjum dla dzieci w Wilnie. Każdy z uczestników i gości będzie mógł dołożyć się do realizacji tego szczytnego celu.

FESTYN ANIELSKI W UZDROWISKU - NA SKRZYDŁACH MIŁOSIERDZIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie