Informacje17 grudnia 2017, 15:00,

Gwiazdkowy zawrót głowy z Air Band w Górze Kalwarii

Zespół AIR BAND zaprasza 17 grudnia 2017 roku na swój pierwszy autorski koncert pod tytułem "Gwiazdkowy zawrót głowy z AIR BAND", podczas którego nie zabraknie utworów wprowadzających w nastrój świąteczny m.in. "Last Christmas" czy "Merry Christmas Everyone" oraz znanych utworów rozrywkowych jak "Mahna de Carnaval" czy "Ballada 07". Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Air Band.

GWIAZDKOWY ZAWRÓT GŁOWY Z AIR BAND W GÓRZE KALWARII

Informacje15 grudnia 2017, 17:00,

Spotkanie z autorami informatora - Nazwy miejscowe powiatu piaseczyńskiego

15 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z autorami informatora krajoznawczego "Nazwy miejscowe powiatu piaseczyńskiego" - Stanisławem Hofmanem i Dorotą Zając. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 12, Piaseczno). Rozmowę z autorami poprowadzi Danuta Kaluga, która była redaktorką tekstu w informatorze. Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz książki. Zapraszamy na spotkanie w bibliotece.

SPOTKANIE Z AUTORAMI INFORMATORA - NAZWY MIEJSCOWE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO