Informacje10 listopada 2008, 00:00,

Grzegorz Kasdepke odwiedzi Bibliotekę Publiczną Piaseczno

Biblioteka Publiczna Piaseczno zaprasza na spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, które odbędzie się 13 listopada 2008 roku o godzinie 9:00 w Filii Biblioteki na piaseczyńskim Osiedlu ul. Szkolna 9, a następnie o godzinie 11:00 w Oddziale dziecięcym Biblioteki ul. Kościuszki 49. W czasie spotkań z Grzegorzem Kasdepke Biblioteka Publiczna w Piasecznie organizuje kiermasze książek. Więcej informacji na temat Grzegorza Kasdepke napisaliśmy przy jego poprzedniej wizycie: Grzegorz Kasdepke. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Grzegorzem Kasdepke.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje4 listopada 2008, 00:00,

Z£OTY POTOK 2008 wystawa malarstwa Grupy Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na wernisaż poplenerowej wystawy malarstwa Grupy Piaseczno Złoty Potok 2008. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy piątek 7 listopada 2008 roku o godzinie 18:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wystawę Grupy Piaseczno, można oglądać do 21 listopada 2008 roku w godzinach pracy Ośrodka Kultury w Piasecznie. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno