Informacje18 grudnia 2007, 00:00,

Grupa Zabawowa Piaseczno - zabawki dla maluchów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Grupa Zabawowa Piaseczno informuje, że grupa rodzin skupiona wokół tej idei stale się rozrasta, choć nasze miejsce spotkań w sali świetlicowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie, będzie czynne dopiero od stycznia 2008 roku. W poprzednim tygodniu miało miejsce pierwsze nieformalne spotkanie naszej grupy zabawowej, o bardziej organizacyjnym charakterze. Na spotkaniu ustaliłyśmy kilka ważnych dla nas rzeczy, które może staną się zachętą dla potencjalnych zainteresowanych uczestnictwem w naszych spotkaniach Grupy Zabawowej.

Celem naszych spotkań jest nawiązanie i utrzymywanie więzi pomiędzy rodzinami - dorosłymi i dziećmi z rejonu Piaseczna i okolic. Przeważnie będziemy się spotykać w gronie mam i dzieci do lat 3, ale tatusiowie też niech czują się zaproszeni! W trakcie spotkań w pierwszej części dzieci będą mogły swobodnie bawić się zabawkami, dorośli opiekunowie w tym czasie będą mogli porozmawiać, napić się herbatki lub kawy. Od czasu do czasu będziemy organizować spotkania "na temat", np.: chustomania, przygotowanie do powrotu do pracy zawodowej, spotkania ze specjalistami od dzieci. W drugiej części każdego naszego spotkania planujemy organizować dla starszych dzieci zabawę w grupie, w tym śpiewanki, ćwiczenia rytmiczne i plastyczne.

Grupa Zabawowa Piaseczno - zabawki dla maluchów (foto: Paweł Strykowski www.strykowski.net)

W związku z tym, że dopiero się organizujemy, chciałybyśmy zwrócić się z ogromną prośbą do innych rodzin z Piaseczna i okolicznych miejscowości, w których dzieci są już większe. Może macie jakieś niepotrzebne zabawki dla maluchów, z których Wasze dzieci już wyrosły, a nie macie, co z nimi zrobić? Chciałybyśmy zorganizować kącik zabawkowy w naszej sali spotkań (świetlica przy ul. Sikorskiego 1a). Szczególnie przydałyby się nam zabawki w dobrym stanie, przeznaczone dla dzieci do 3 lat, związane z następującymi tematami: zabawa w dom (łóżeczko dla lalek, wózek dla lalek, kuchnia do gotowania, naczynia kuchenne, duże lalki - bobaski), drewniane puzzle do 15 elementów, duże samochody i ciężarówki, jeździdełko, rowerek dla maluszków, taczka - pchaczka, pociąg dla maluchów (np.: drewniany lub inny prosty, bez małych elementów), domek dla lalek z mebelkami, zabawki manipulacyjne dla 1-2 latków, zamykane pudełka plastikowe na zabawki.

W sprawie zabawek prosimy o kontakt na adres e-mail justila@poczta.onet.pl lub bezpośrednio w każdy wtorek od 8 stycznia 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 12:00 w świetlicy przy ul. Sikorskiego 1a w Piasecznie. Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc. Rodziny z grupy zabawowej w Piasecznie.

Poprzednie informacje w prywatnym serwisie e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Grupa Zabawowa w Piasecznie informacja dla mam (2007-12-07), oraz spotkania dla mam i małych dzieci (2007-11-30). Zapraszam do rozmowy na forum powiatu piaseczyńskiego w wątku: Grupa Zabawowa. Przekażcie informację o grupie zabawowej w Piasecznie, potencjalnie zainteresowanym mamom.
autor/źródło: Justyna Ciećwierz - Grupa Zabawowa Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 grudnia 2007, 00:00,

Koncert Świąteczny w Szkole Muzycznej w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a z nim najpiękniejszy okres w polskiej tradycji, wspólne granie i śpiewanie kolęd. Szkoła Muzyczna w Konstancinie zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków Szkoły na wspólne kolędowanie. Koncert Świąteczny, odbędzie się 19 grudnia 2007 roku, o godzinie 17:00.

KONCERT ŚWI¡TECZNY SZKO£A MUZYCZNA W KONSTANCINIE

Koncert Świąteczny odbędzie się w Sali Patio Centrum Animacji Księży Pallotynów, która znajduje się przy ulicy Leśnej 15-17, Konstancin-Jeziorna. Bilety cegiełki na szkolny fundusz koncertowy, są do nabycia w sekretariacie Szkoły Muzycznej, lub przed Świątecznym Koncertem. Informacja o koncercie pochodzi ze strony Szkoły Muzycznej w Konstancinie www.muzyczna.wizje.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert do Konstancina.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie