Informacje25 lutego 2017, 09:00,

Grupa spacerowa z psami na terenie Gminy Piaseczno

Na terenie Gminy Piaseczno odbywać się będą spotkania spacerowe z psami. Masz psa? Chcesz zacząć z nim biegać? Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 lutego 2017 roku. Organizatorem spotkań jest Osada Psów Północy. Zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 660- 693-307 Więcej informacji, można znaleźć na stronie facebook: https://www.facebook.com/OsadaPsowPolnocy

GRUPA SPACEROWA Z PSAMI NA TERENIE GMINY PIASECZNO

Informacje4 marca 2017, 18:00,

XXI Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej

Gośćmi tegorocznego Zlotu będą Piotr Wójcik, Tomasz Sarniak oraz Piotr Bukartyk. Na recitale PZPRu zapraszamy 4 marca 2017 roku. Bilety dostępne będą w przedsprzedaży od 21 lutego w kasie Centrum Kultury w cenie 30 zł oraz 40 zł w dniu imprezy.

XXI PIASECZYŃSKI ZLOT PIOSENKI RÓŻNEJ

PZPR był pierwotnie przeglądem piosenki z nurtu „piosenki artystycznej”, nominującym do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Obecnie są to koncerty/recitale artystów piosenki literackiej i kabaretowej. W tegorocznym koncercie wystąpią znani i cenieni muzycy piosenki artystycznej. Jednym z nich będzie pochodzący z Płocka - Paweł Wójcik.

XXI PIASECZYŃSKI ZLOT PIOSENKI RÓŻNEJ

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Twórczość rozpoczął już jako dojrzały mężczyzna - od 2011 r. pisze teksty i muzykę, które przekłada na śpiew oraz grę na gitarze. Piosenki szybko przyniosły mu uznanie publiczności i nagrody, m.in. Grand Prix na festiwalu w Ostrołęce oraz nagrodę im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Podczas występów Wójcikowi towarzyszy grający na fortepianie Tomasz Sarniak. Na muzyczną ucztę zaprasza także Piotr Bukartyk - autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Małgocha".