Informacje12 grudnia 2017, 17:00,

Grudzień 81 w Klubie Historyczno-Patriotycznym Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy do Konstnacina na kolejne spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego - Grudzień 1981, które odbędzie się we wtorek, 12 grudnia 2017 roku o godz. 18:00 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15. Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, m.in. Jan Strękowski i Stanisław Turek będą opowiadać o swojej działalności opozycyjnej. Wstęp wolny. Zapraszamy!

GRUDZIEŃ 81 W KLUBIE HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNYM KONSTANCIN-JEZIORNA

Informacje11 grudnia 2017, 10:00,

Młodzieżowe Forum Ekologiczne

Wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony powietrza serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Młodzieżowym Forum Ekologicznym Każdy może walczyć z niską emisją, które odbędzie się 11 grudnia 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, Piaseczno) o godzinie 12:00. Organizatorami Młodzieżowego Forum Ekologicznego są: Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie.

MŁODZIEŻOWE FORUM EKOLOGICZNE

W pierwszej części Młodzieżowego Forum Ekologicznego młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie w trzech specjalnie przygotowanych na tą okazję wystąpieniach przybliży uczestnikom forum przyczyny i skutki niskiej emisji, co może zrobić każdy mieszkaniec by ograniczyć to niekorzystne dla naszego zdrowia zjawisko oraz jakie działania podejmuje gmina Piaseczno, by z nim walczyć. Drugą część forum rozpocznie występ artystyczny pt. Nasze miasto bez spalin i hałasu, po którym odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom oraz aktywnym uczestnikom konkursu Piaseczno mówi NIE niskiej emisji. Dla wszystkich uczestników forum przewidziano słodki poczęstunek. Serdecznie zapraszamy

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]