Informacje15 marca 2012, 00:00,

Greenup to miejsce stworzone przez ludzi

Fitness Club Greenup, pragnie Państwa serdecznie powitać w piaseczyńskim przeglądzie klubów fitness.
Obecność tutaj bardzo nas cieszy, ponieważ chcielibyśmy zachęcić lokalne społeczeństwo do uprawiania sportu oraz zdrowego stylu życia. Fitness to dla nas sposób na życie w zdrowiu i szczęściu. Dołącz do nas!

Greenup to miejsce stworzone przez ludzi, którzy sami wcześniej trenowali w innych klubach sportowych i których pasja i zamiłowanie do sportu zaowocowało powstaniem tego klubu. Dlatego tworząc go starali się przygotować wszystko, tak jakby oferta była dla nich samych.
Powierzchnia naszego klubu wynosi ponad 1000 m2. Posiadamy 3 przestronne sale do ćwiczeń: fitness, mentalnych, indoor cycling, siłownię strefę relaksu dającą możliwość wypoczynku i regeneracji po wysiłku fizycznym, kawiarnię oraz doskonale zaprojektowane zaplecze.
Stając się członkiem Greenup Fitness Club możecie Państwo być pewni, że dokonaliście dobrego wyboru.

Aspekty wyróżniające -  Greenup Fitness Club:
Otwartość na klienta i jego potrzeby
Przyjazna atmosfera klubu
Brak zobowiązania długoterminową umową
Pakiet lojalnościowy, czyli 3 miesiące gratis
 Kranking -  innowacja na światowym rynku, najnowsza forma treningu grupowego
Przestronna, podgrzewana oraz wyciszona sala do zajęć mentalnych
Trenerzy oraz instruktorzy z dużym doświadczeniem i jeszcze większymi umiejętnościami

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W ofercie klubu znajdą Państwo różnorodne ćwiczenia, aktywnego spędzania czasu wolnego dla osób w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn, dla przyszłych mam oraz dla tych, którzy już mają swoje pociechy i chcieliby spędzić weekend na sportowo z całą rodziną.
Przygotowaliśmy dla Państwa rozbudowaną ofertę zajęć grupowych i indywidualnych, treningów fitness i siłowych. Programy treningów zostały przygotowane przez doświadczonych instruktorów i trenerów. ćwiczenia są urozmaicone i przygotowane w taki sposób, żeby każdy mógł znaleźć zajęcia odpowiednie dla swoich potrzeb oraz adekwatne do swoich umiejętności i aktualnego stanu zdrowia.

Tworząc nasz klub zadbaliśmy nie tylko o wnętrza, ale również o atmosferę, którą tworzą ludzie. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Wszyscy jesteśmy po to, abyście Wy nasi obecni i przyszli Klubowicze, czuli się dobrze, miło i aktywnie spędzali swój wolny czas w greenup fitness club.

Greenup Fitness Club

ul. Puławska 45 B
tel. : (22) 462 41 36
e-mail:klub@greenup-fitness.pl
www.greenup-fitness.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek            7.00 - 23.00
sobota – niedziela                  8.00 - 20.00

Serdecznie zapraszamy do naszego klubu osoby początkujące oraz te, dla których sport jest elementem życia codziennego, zmotywowanych i konsekwentnych oraz tych, dla których spotkania z grupą i instruktorem staną się motywacją do podejmowania wysiłku.

Pomożemy Wam w realizacji zamierzonych celów oraz zapewnimy optymalne sportowe doświadczenia.

Przyjdźcie do naszego klubu a przekonacie się, że w Greenup Fitness Club jest najlepiej!

UWAGA! Jeśli chcesz przed wypełnieniem ankiety sprawdzić jak ćwiczy się w naszym klubie musisz wysłać do nas mail na adres klub@greenup-fitness.pl I podać dane osobowe: Imię i nazwisko Adres zamieszkania Telefon Mail.  W zamian otrzymasz 3 dni ćwiczeń gratis, a po wypełnieniu ankiety dostaną dodatkowo 1 dzień gratis! Zapraszamy.

Wypełnij ankietę

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Informacje16 marca 2012, 00:00,

Zespół Etylina 86 zagra w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert na żywo zespołu ETYLINA 86. Koncert odbędzie się 17 marca 2012 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert zespołu ETYLINA 86, oraz na zielone piwo (Dzień Świętego Patryka).

ZESPÓ£ ETYLINA 86 ZAGRA W 8 BALL CLUB PIASECZNO

ETYLINA86 gra kawałki takich kapel jak: No Doubt, the beatles, Survivor, The Eagles, Cranberries, Guns&Roses, Maroon 5, Blues Brothers, Closterkeller, Lady Pank, Perfect, Blenders, Manam, Dżem, Wilki, T. Love, IRA, oraz wykonawców jak Lenny Kravitz, Moloko, Aretha Franklin, Bonnie Tyler, Kenny Logins i wielu innych. Tak więc, lecieć będą covery z górnej półki, czyli bedzie skocznie i tanecznie! Więcej informacji na temat zespołu Etylina 86, można przeczytać na stronie internetowej: www.etylina86.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno