Informacje29 maja 2007, 00:00,

Grażyna Ruszewska w Bibliotece Miejskiej w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Grażyną Ruszewską, autorką książek: Wielkie zmiany w dużym lesie oraz Leon i kotka, czyli jak rozumieć mowę zegara. Spotkanie odbędzie się w środę 30 maja 2007 roku, o godzinie 16:00 w Bibliotece Miejskiej w Górze Kalwarii. Wstęp wolny.

Grażyna Ruszewska jest dziennikarką Polskiego Radia Lublin od prawie 20 lat, zajmuje się kulturą, pisze książki dla dzieci, w Redakcji Publicystyki Kulturalnej Radia Lublin pełni funkcję zastępcy kierownika. Za zasługi w promowaniu kultury Grażyna Ruszewska otrzymała niedawno medal Prezydenta Miasta Lublina. Grażyna Ruszewska zajmuje się teatrem i literaturą, także filmem, plastyką, udziela się społecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje30 maja 2007, 00:00,

Festyn Rodzinny Mieszkamy razem - Bawimy się razem

W najbliższą niedzielę 3 czerwca 2007 roku, o godzinie 15:00 nad stawem w Mysiadle odbędzie się Festyn Rodzinny pod hasłem: Mieszkamy razem - bawimy się razem. Festyn Rodzinny w Mysiadle organizowany jest wspólnie przez Rady Sołeckie i Sołtysów Mysiadła i Nowej Iwicznej.

Festyn Rodzinny Mieszkamy razem - bawimy się razem

W programie Festynu Rodzinnego w Mysiadle:
- olimpiada sportowa,
- animatorzy,
- gry, zabawy,
- konkursy,
- kawiarenka,
- punkty informacyjne Sołectw,
- ognisko i śpiew,
- pokazy i występy.

Przed festynem rodzinnym w Mysiadle, o godzinie 13:00 odbędzie się Olimpiada Sportowa dla dzieci. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 0608 073 191 lub mailem: klub@plazapoludnie.pl

Informację otrzymaliśmy mailem od Tadeusza Ordyłowskiego z plazapoludnie.pl. Za informację serdecznie dziękujemy! Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Festyn Rodzinny do Mysiadła!

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola