Informacje5 grudnia 2007, 00:00,

Gratka dla fanów U2 w Klubie Kulturalny Marian Piaseczno

Klub Filmowy Kulturalny Marian działający przy Ośrodku Kultury Piaseczno zaprasza na wieczór, jakiego jeszcze nie było - gratka dla fanów legendarnej grupy U2. Spotkanie Klubu Kulturalny Marian odbędzie się w sobotę, 8 grudnia 2007 roku, od godziny 19:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Będzie herbatka, kawa, a dla dorosłych piwko. Wpisowe 8 złotych.

U2

Wieczór rozpocznie się od prezentacji filmu The Joshua Tree (wspomnienie płyty, której 250 tysięcy sztuk fani kupili w pierwszym tygodniu. The Joshua Tree to album zespołu U2 z marca 1987 roku.). Następnie wyświetlony zostanie film dokumentalny: Rattle Und Hum, a na deser fantastyczny koncert zrealizowany w maju 2005 roku w United Center w Chicago VERTIGO (nagrany w systemie wielokanałowym). Zapraszamy wszystkich fanów zespołu U2 na spotkanie Klubu Kulturalny Marian.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Sylwester dla dzieci w Centrum PANDA Piaseczno

Czy chcieliby Państwo spędzić tegorocznego SYLWESTRA we dwoje, ale nie macie co zrobić ze swoimi pociechami? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 10 lat na MAGICZN¡ NOC SYLWESTROW¡ w Piasecznie! Zabawa sylwestrowa dla dzieci odbędzie się w Centrum Panda, przy ulicy Władysława Jarząbka (Osiedle Róż Wśród Przyjaciół) w Piasecznie.

Sylwester dla dzieci obejmuje: profesjonalną opiekę osób, które na co dzień pracują w przedszkolu Panda, posiłki (deser Piracki, kanapeczki, pizzę Piratów, śniadanie łakomczucha oraz wiele innych łakoci i napojów), harce i swawole aż po żyrandole, muzyczki rytmiczki, pokaz magii, teatrzyk wieczorny, brykanie w Ogrodzie Panda, odwiedziny w zamku, oraz nocowanie w krainie pluszaków. Noc pełna zabawy!

Osoby, które zdecydują się skorzystać z sylwestrowej oferty dla dzieci powinny przynieść: ręczniki, kołderkę, poduszki oraz szczoteczkę do zębów. Cena magicznej nocy sylwestrowej dla dzieci, to koszt 100 zł za dziecko. Czas trwania sylwestra dla dzieci: od godziny 16:00 (31 grudnia 2007) do 14:30 (1 stycznia 2008). Więcej informacji oraz rezerwację można dokonać pod numerem telefonu: (022) 498-64-76. Zachęcamy do skorzystania z dziecięcej oferty sylwestrowej. Informacja pochodzi z ulotki reklamowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno