Informacje13 kwietnia 2019, 07:00,

Grand Prix w tenisie stołowym Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 kwietnia 2019 roku od godz. 10.00 odbędzie się po raz 8. w tym sezonie turniej Grand Prix Piaseczna. Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 9:00. Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20. Serdecznie zapraszamy.

Grand Prix w tenisie stołowym Piaseczno

Po rekordowych turniejach w lutym i marcu, w których udział wzięło łącznie ponad 250 zawodników, nadchodzi kolejna okazja do rywalizacji o punkty w klasyfikacji generalnej. Ponadto w loterii do wygrania będą koszulki reprezentacji Polski oraz sprzęt sportowy ufundowany przez firmę Decathlon i vouchery do piaseczyńskiej restauracji “Szara Eminencja”. Na najlepszych, jak co miesiąc, czekają puchary, medale oraz nagrody o łącznej wartości 2000 złotych.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kategorie:
Dzieci, Juniorzy, Dzieci-PRO (posiadające licencję PZTS), Juniorzy-PRO (posiadający licencję PZTS), Amatorzy – start turnieju o godzinie 10:00, zgłoszenia do godziny 9:30
Kobiety, Open (amatorzy + zawodnicy posiadający licencję PZTS), Gry podwójne – start turnieju o godzinie 13:00, zgłoszenia do godziny 12:30.
Turniej współfinansowany jest ze środków Gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 kwietnia 2019, 14:00,

Zuzia w krainie czarów - Bajkowa Niedziela w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 kwietnia 2019 roku o godz. 16.00 w Mysiadle odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można obejrzeć przedstawienie pt. "Zuzia w Krainie Czarów" w wykonaniu Teatru Kuffer. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny. Serdecznie zapraszamy.

 Zuzia w krainie czarów - Bajkowa Niedziela w Mysiadle

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie