Informacje4 marca 2017, 10:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym w sali GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 marca 2017 roku odbędzie się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Tym razem na uczestników oprócz ciekawych nagród czeka możliwość bliższego zapoznania się z „ping-pongiem” - coraz bardziej popularną i lubianą alternatywą tenisa stołowego. Nie zabraknie również losowań, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, a dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” i „A la Maison” najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM W SALI GOSIR PIASECZNO

Dodatkowym wydarzeniem będzie rozpoczęcie cyklu wykładów z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Wykład rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 45 minut. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM W SALI GOSIR PIASECZNO

Turniej Grand Prix Piaseczna odbędzie się 4 marca (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie. Kobiety, Dzieci i Juniorzy rozpoczynają rywalizację o 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30), a kategorie Mężczyzn i Open startują o 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 lutego 2017, 13:00,

Otwarty bal karnawałowy dla dzieci w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 lutego 2017 roku o godz. 13.00 odbędzie się otwarty bal karnawałowy dla dzieci. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola, Mysiadło ul. Topolowa 2

OTWARTY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W MYSIADLE

Serdecznie zapraszamy dzieci na uroczyste zakończenie ferii zimowych. Z tej oto okazji organizujemy otwarty BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI, który odbędzie się w najbliższy piątek 24.02.2017 r. o godz. 13.00 w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Wstęp wolny, bez zapisów. Mile widziane bajkowe przebrania. Prosimy zaopatrzyć dzieci w wygodne obuwie zmienne.

OTWARTY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W MYSIADLE

Podczas zabawy proponujemy dla dzieci wiele ciekawych atrakcji: występ cyrkowo-komiczny, krótki teatr klauna Freda, wspólne śpiewanki, pokaz iluzji, a także konkursy, animacje, no i oczywiście tańce, hulanki, swawole!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie