Informacje13 października 2018, 08:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym

13 października 2018 roku do sali GOSiR w Piasecznie powrócą zawody Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Po rekordowym turnieju wrześniowym, w którym udział wzięło 164 uczestników i tym razem organizatorzy postarają się aby nie zabrakło atrakcji, które przyciągną fanów “ping-ponga” do piaseczyńskiej hali. Jedną z nich będzie występ Pawła Chmiela, dwukrotnego brązowego medalisty Mistrzostw Polski, akademickiego Mistrza Europy, który obecnie występuje w 1-ligowej drużyny PWSZ Trefl Zamość.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Każdy z uczestników będzie mógł stanąć do stołu z gościem specjalnym i spróbować swoich sił z utytułowanym zawodnikiem. Podczas loterii, która co miesiąc odbywa się na zawodach będzie można wygrać 30-minutowy trening z Pawłem oraz jego koszulkę z autografem. Ponadto “Szara Eminencja” przygotowała vouchery, które umożliwią ich wymianę na pyszne dania w restauracji. Zawody zostaną rozegrane na 20 stołach, zawodnicy będą rywalizować w 8 kategoriach przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Po raz drugi z rzędu odbędzie się turniej deblowy, który doskonale przyjął się we wrześniu. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10:00, zgłoszenia od godziny 9:00.

Kiedy: 13 października (sobota)
Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20
Kategorie: Dzieci, Juniorzy, Dzieci-PRO (posiadające licencję PZTS), Juniorzy-PRO (posiadający licencję PZTS), Amatorzy – start turnieju o godzinie 10:00, zgłoszenia do godziny 9:30
Kobiety, Open (amatorzy + zawodnicy posiadający licencję PZTS), Gry podwójne – start turnieju o godzinie 13:00, zgłoszenia do godziny 12:30

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM

Kiedy: 13 października (sobota)
Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20

Informacje8 października 2018, 18:52,

Otworzyli Miejski Klub Seniora w Piasecznie

Na kulturalnej mapie Piaseczna pojawiło się kolejne, bardzo ważne miejsce. 8 października odbyło się bowiem oficjalne otwarcie Miejskiego Klubu Seniora. Do tej pory 8 klubów seniora funkcjonowało w miejscowościach gminy, ale nie w samym mieście. Teraz, osoby starsze będą miały swoje miejsce spotkań także w Piasecznie, w budynku zrewitalizowanego dworca PKP. Wytypowanie właśnie tej lokalizacji nie jest przypadkowe, gdyż jest to główny węzeł komunikacyjny, gdzie oprócz kolei krzyżują się trasy kilku autobusów w tym 6 linii darmowych. To z pewnością ułatwi seniorom z terenu całego miasta korzystanie z tej placówki.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

Miejski Klub Seniora dla około 100 osób prowadzić będzie Biblioteka Publiczna, która jako jednostka organizacyjna Gminy ma już duże doświadczeniem we wdrażaniu programów skierowanych do seniorów.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

W uroczystym otwarciu klubu uczestniczyli włodarze miasta oraz osoby czynnie zaangażowane na rzecz jego powstania. Zebranym muzycznych doznań dostarczyła jedna z najsłynniejszych seniorek w Polsce DJ Wika.

OTWORZYLI MIEJSKI KLUB SENIORA W PIASECZNIE

Zapraszamy od 9 października do zwiedzania siedziby Miejskiego Klubu Seniora i zapisów na zajęcia.

info + foro: UMiG Piaseczno

info + foro: UMiG Piaseczno