Informacje7 stycznia 2017, 09:00,

Grand Prix Piaseczna 2017 w tenisie stołowym

7 stycznia 2017 roku zapraszamy do rywalizacji w Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Jak podczas każdego turnieju na najlepszych zawodników czekać będzie spora liczba nagród: nagrody finansowe, vouchery do restauracji, sprzęt do tenisa stołowego (okładziny, koszulki, spodenki, pokrowce, skarpetki), puchary, dyplomy i medale, pamiątkowe kubki.

GRAND PRIX PIASECZNA 2017 W TENISIE STOŁOWYM

Zasady pozostają bez zmian. Gramy na 16 stołach, w 5 kategoriach:
Dzieci - r. 2005 i młodsi (początek turnieju godzina 10:00)
Juniorzy - r. 2004 - 1998, (początek turnieju godzina 10:00)
Kobiety - kobiety oraz dziewczyny, które NIE POSIADAJĄ licencji PZTS (początek, godz. 10:00)
Mężczyźni - mężczyźni powyżej 18 roku życia, którzy NIE POSIADAJĄ licencji PZTS (początek, godz. 13:00)
Open - wszyscy zawodnicy posiadający licencję PZTS (początek, godz. 13:00)
Dzieci i Juniorzy startujący w rozgrywkach ligowych i posiadający licencję PZTS mogą grać tylko w kategorii OPEN.
Dopuszcza się do startu w kat. OPEN zawodników nie posiadających licencji PZTS
Zawodnik może startować tylko w jednej kategorii.

Do turnieju należy zgłaszać się najpóźniej 30 min przed rozpoczęciem turnieju.

Kiedy: 07.01.2017r.
Gdzie: GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20
Początek zawodów Grand Prix Piaseczna:
Dzieci i Kobiety - zgłoszenia do godziny 9:30 (start godzina 10:00)
Mężczyźni i Open - zgłoszenia do 12:30 (start godzina 13:00)

Informacje11 stycznia 2017, 18:00,

Razem Bezpieczniej debata społeczna

Zapraszamy mieszkańców wsi Solec oraz gminy Góra Kalwaria do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 11 stycznia 2017 roku w godz. 18.00- 20.00 w Sali konferencyjnej hotelu Solec. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu Razem Bezpieczniej.

RAZEM BEZPIECZNIEJ DEBATA SPOŁECZNA

Głównym celem rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej na lata 2016-2017. jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych .Program ma charakter interdyscyplinarny i polega między innymi na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji insp. Roberta Kokoszki oraz Sołtysa wsi Solec Pani Natalii Bryczyńskiej zapraszamy mieszkańców Solca oraz gminy Góra Kalwaria do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa, która odbędzie się w dniu 11 stycznia br., w godz. 18.00-20.00 w Sali Konferencyjnej hotelu Solec.