Informacje20 października 2017, 18:00,

Gramy dla Kubusia - koncert charytatywny w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 października 2017 roku od godz. 20.00 w piaseczyńskim klubie 8 BALL (Ul.Jana Pawła II 10) odbędzie się koncert charytatywny GRAMY DLA KUBUSIA. Znakomici artyści z Piaseczna i Warszawy zagrają i zaśpiewają dla 7 - letniego mieszkańca naszego miasta, Jakuba Jarzyńskiego - Zduńczyka, który od urodzenia walczy z ciężką i bardzo rzadką chorobą.

GRAMY DLA KUBUSIA - KONCERT CHARYTATYWNY W 8 BALL CLUB PIASECZNO

W programie imprezy licytacje różnych fantów i gadżetów reklamowych, w tym upominki reklamowe Gminy Piaseczno. Wstęp na koncert wynosi tylko 20 złotych. Wśród wykonawców jest utalentowana młodzież z Piaseczna i Ursynowa oraz znakomici doświadczeni artyści. W imieniu Kubusia i organizatorów tego dobroczynnego wydarzenia zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym koncercie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 października 2017, 16:00,

Elizabeth Strout Bracia Burgess - Dyskusyjny Klub Książki Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 października 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki Konstancin-Jeziorna. Porozmawiamy o książce Elizabeth Strout – Bracia Burgess. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

ELIZABETH STROUT BRACIA BURGESS - DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI KONSTANCIN-JEZIORNA

Bracia Burgess - Elizabeth Strout / Jim i Bob nie mogą uwolnić się od wspomnień dziwnego wypadku, w którym zginął ich ojciec. Obaj byli wtedy dziećmi. Kiedy tylko mogli, uciekli z rodzinnego Shirley Falls w Maine do Nowego Jorku. Jim, błyskotliwy prawnik korporacji, zawsze starał się pomniejszać dokonania obdarzonego wielkim sercem brata. Z kolei Bob, pracujący w instytucji udzielającej pomocy prawnej, wielbi Jima i stara się nie zwracać na to uwagi. Ten utrwalony stan rzeczy zostaje naruszony, kiedy ich siostra, która została w Shirley Falls, pilnie wzywa ich do domu. Jej nastoletni jedynak Zach wpakował się w kłopoty i Susan desperacko potrzebuje pomocy. Bracia Burgess wracają więc w rodzinne strony, a od dawna skrywane napięcia, które ich ukształtowały i kładły się cieniem na wzajemnych relacjach, zaczynają się ujawniać w nieoczekiwany sposób. Na zawsze zmieni to stosunki między rodzeństwem. Największym atutem Strout jako pisarki, oprócz ostrej precyzji, charakteryzującej tę wnikliwą książkę, od której trudno się oderwać, jest zaznajamianie czytelnika z wadami bohaterów, przy czym żaden nie staje się odpychający.

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) to grupa osób, w różnym wieku, lubiących czytać i spotykających się, aby porozmawiać o przeczytanej książce. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy, kto chce podzielić się swoimi wrażeniami z przeczytanej książki, jest mile widziany. DKK potwierdza tezę, że nie trzeba być krytykiem czy literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Spotkania w ramach DKK to okazja do poznania nowych ludzi, a przede wszystkim nowych autorów i książek. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w czwartki.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie