Informacje3 kwietnia 2016, 17:00,

GRAMY DLA JOANNY - zapraszamy na koncert charytatywny Fundacji CMP Czy mogę pomóc? w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kilka dni temu Fundacja CMP Czy mogę pomóc? przedstawiła nową podopieczną Joannę Wdowiak! Młoda, ambitna i pełna energii kobieta, która nie daje za wygraną. Fundacja też nie, dlatego pragniemy pomóc! Joanna choruje na Dystrofię twarzowo - łopatkowo - ramieniową - zanik mięśni. Choroba postępuje, co niestety może doprowadzić do utraty sprawności fizycznej. Pomoc dla Joanny - przeszczep komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Koszt terapii to 197 000 zł. Nasz cel - zbiórka środków finansowych!

GRAMY DLA JOANNY - ZAPRASZAMY NA KONCERT CHARYTATYWNY FUNDACJI CMP CZY MOGĘ POMÓC?

3 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 Fundacja CMP Czy mogę pomóc? wraz z Konstancińskim Domem Kultury Hugonówka zaprasza na koncert charytatywny do KDK Hugonówka w Konstancinie-Jeziornej ul. Mostowa 15. Bezpłatny występ artystów. Zagra i zaśpiewa Gracjan Kalandyk, do świata magii przeniesie nas Maciej Pol. Kup cegiełkę 30 zł - dzieci, 50 zł dorośli. Zebrane środki z zakupu cegiełek oraz przeprowadzona w tym dniu zbiórka publiczna zostanie przekazana na dofinansowanie leczenia Joanny. Liczba miejsc ograniczona - zakup cegiełki jest jednoznacznym potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

Zarezerwuj cegiełkę pod numerem telefonu Agnieszka, Natalia tel. 693 436 430, Joanna 503 099 034 lub pod adresem e-mailowym agnieszka.rudzinska@czymogepomoc.pl, pomoc@czymogepomoc.pl, joanna.wdowiak@op.pl. Przydzielimy cegiełki w zależności od liczby osób (dzieci i dorosłych) abyś mógł dokonać przelewu, zapłacić online DotPay lub odebrać osobiście cegiełkę/cegiełki w siedzibie Fundacji CMP - Czy Mogę Pomóc? Piaseczno ul. Puławska 49 (budynek Centrum Medycznego CMP).  Nie trać czasu, dziś rezerwuj - wystarczy chwila by wesprzeć szczytny cel.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

GRAMY DLA JOANNY - ZAPRASZAMY NA KONCERT CHARYTATYWNY FUNDACJI CMP CZY MOGĘ POMÓC? W KONSTANCINIE

Jeśli nie możesz być 3 kwietnia na akcji charytatywnej, a chcesz pomóc Joannie dokonaj przelewu wpisując w tytule dla Joanny Wdowiak!
Fundacja CMP Czy Mogę Pomóc?
ul. Puławska 49
05-500 Piaseczno
Nr konta: 45 1750 0012 0000 0000 1130 6292 Raiffeisen Bank Polska S.A.
 Gracjan Kalandyk młody wokalista, kompozytor, autor tekstów. Uczestnik IV Edycji programu XFactor oraz V Edycji programu The Voice Of Poland. Więcej informacji o artyście, można znaleźć m.in. na fanpage artysty: https://www.facebook.com/GKalandyk

Maciej Pol to twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, min. Casablanki, Paryża, Wiednia, Chcago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic. Maciej Pol wystąpił w ponad 300 programach telewizyjnych w 13 stacjach TV na świecie. Prezentował swoją sztukę m.in. w widowiskach telewizyjnych - Koncert Marzeń, Fronczewski Zaprasza, Magiczny Alfabet Wspomnień Jerzego Gruzy, Gwiazdy i Gwiazdki Na Gwiazdkę, Teleferie Lato z Czarodziejem, Fabryka Śmiechu, Muzyczne Historie Miłosne, Kabaretowe Klub Dwójki, Dzięki Bogu już weekend. Jest konsultantem i autorem Efektów Iluzjonistycznych na festiwalach piosenki w Opolu i Sopocie. Info: www.maciejpol.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 marca 2016, 15:00,

Kolorino - Teatr z Fantazją Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 marca 2016 roku o godzinie 15.00 zapraszamy na kolejne przedstawienie dla dzieci odbywające się w ramach cyklu TEATRALNA NIEDZIELA w Górze Kalwarii. Podczas najbliższego spotkania, będzie można obejrzeć spektakl pt.: Kolorino. Miejsce: Kalejdoskop Kultury ul. por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Bilety: 10 zł, dostępne godzinę przed spektaklem w kasie Ośrodka Kultury ul. por. J. Białka 9.

KOLORINO TEATRALNA NIEDZIELA GÓRA KALWARIA

TEATR z FANTAZJĄ zaprezentuje autorski spektakl Ewy Gorzelak zatytułowany Kolorino. W bajce Kolorino występuje dwoje znanych aktorów - Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch inspiruje dzieci do aktywnego uczestnictwa w niesamowitym interaktywnym spektaklu. W “Kolorino” scenografię tworzą kolorowe materiały, przy czym żaden kolor nie pojawia się bez przyczyny – wywołują go skojarzone z nim czynności bądź sytuacje. Powoli pojawiają się barwy podstawowe, aby stopniowo wymieszać się i stworzyć barwy pochodne. Dzieci zapraszane są do aktywnego uczestnictwa w bajce, aby na zakończenie, wspólnie z aktorami zatańczyć. Spektakl zbudowany jest z obrazów, to bajka pełna dźwięków i kolorów, silnie oddziałująca na dziecięce zmysły i wyobraźnię. Jej zadaniem jest inspirować dzieci, pokazać że w prostych rzeczach tkwi ogromny potencjał. Scenariusz i reżyseria: Ewa Gorzelak Występują: Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch. Czas trwania: ok. 30 minut. Bajka dla dzieci w wieku od 2-7 lat.

KOLORINO TEATRALNA NIEDZIELA GÓRA KALWARIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie