Informacje29 listopada 2007, 00:00,

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza na smaczne jedzenie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W moje ręce wpadła ulotka reklamująca Gospodę w Zalesiu Dolnym, w związku z tym postanowiłem napisać o niej w naszym prywatnym serwisie mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Gospoda w Zalesiu położona jest u zbiegu Al. 3 Maja i ul. Stołecznej w Zalesiu Dolnym. Wielu bywalcom tych stron oraz mieszkańcom Zalesia Dolnego, miejsce to kojarzyć się będzie z kawiarnią Ustronie. Gospoda w Zalesiu kontynuuje jej najlepsze tradycje, gwarantując smaczne jedzenie i niepowtarzalną, zalesiańską atmosferę.

Gospoda w Zalesiu zapewnia swoim Gościom dobry klimat, smaczne tradycyjne, polskie jedzenie. Gospoda w Zalesiu Dolnym organizuje: chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, stypy, imprezy okolicznościowe. Proponują również catering dla firm i osób prywatnych. Można u nich zamówić obiad na telefon. Zestawy obiadowe są za 12 złotych. Wystarczy zadzwonić: 0698-115-041. Obiady na odległość do 10km dowożą bezpłatnie, natomiast powyżej 10km pobierają dopłatę w wysokości 3 złotych.

Gospoda w Zalesiu Dolnym w swojej ofercie posiada dania główne, przekąski, zupy, dania mięsne, sałatki i zestawy obiadowe. Wśród wielu dań, jakie możemy znaleźć w ich menu znajdziemy m.in.: śledzika pod brudzia, skrzydełka z kurczaka pod piwo, smalec domowy z ogórkiem kiszonym, kiełbasa z patelni, golonka w kapuście, zawijaniec zalesiański a la de volay, schaboszczak po chłopsku z opiekanymi ziemniakami i kapustą, schaboszczak po kasztelańsku, placek ziemniaczany z gulaszem po mazowiecku, flaki wołowe, barszczyk czerwony, pierogi, gołąbki, naleśniki i wiele innych potraw, że aż ślinka cieknie... Gospoda w Zalesiu oferuje również pełny asortyment piwa i alkoholi.

GOSPODA W ZALESIU
Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne
05-501 Piaseczno
telefon: (022) 750 23 66, 0698-115-041
niedziela - czwartek (12:00 – 22:00)
piątek - sobota (12:00 – 24:00)
email: gospodawzalesiu@tlen.pl
strona: www.gospodawzalesiu.waw.pl

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Gospody w Zalesiu i spróbowania potraw przez nich przygotowywanych. Jeżeli ktoś z Was był już w Gospodzie w Zalesiu i chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na jej temat, to prosimy napisać komentarz pod tą informacją.

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, a w Twojej okolicy jest ciekawe miejsce, które warto opisać na naszej stronie, to prosimy o wysyłanie do nas informacji mailem: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie opiszemy wszystkie miejsca, które mogłyby zainteresować mieszkańców naszego regionu. Nasz serwis jest po to, aby przybliżyć mieszkańcom ciekawe miejsca i wydarzenia, które mają miejsce w naszym powiecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Zalesie Dolne

Napisz komentarz

Informacje26 listopada 2007, 00:00,

Koncert Nuclear Mosher Party w Ośrodku Kultury Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na koncert Nuclear Mosher Party, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 grudnia 2007 roku o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety kosztują 8 złotych. Informacja pochodzi z plakatów rozwieszonych na terenie Piaseczna. Nuclear Mosher Party to koncert na żywo dla miłośników ciężkiej muzyki z gatunku: black, trash i death metal. Głównym celem imprezy, jest dobra zabawa i poznanie nowych i obiecujących zespołów grających ostrzejsze odmiany metalu i hardcore. Podczas grudniowego Nuclear Mosher Party zagrają: Bloodwritten (thrash-black metal), Uziel (melodic death metal), oraz Totenkopf (melodic death-black). Zapraszam na Nuclear Mosher Party do Piaseczna.

Bloodwritten na Nuclear Mosher Party

Bloodwritten powstał w 1997 roku w Warszawie. Zaczynali od grania black metalu, inspirowanego okultyzmem, magią i prozą Lovecrafta. W 1998 roku nagrali pierwsze demo (Demo 98), a w 2000 roku Pages in blond. W 2004 roku nagrali swój przełomowy materiał: Reborn, na którym osiągnęli wysoki poziom techniczny. Od tamtej pory w ich muzyce słychać wyraźne wpływy europejskiego thrashu, czy starszego Slayera. Jako swoje inspiracje wymieniają poza tym takie zespoły jak: Kreator, Immortal, Necrophobic, Carpathian Forest. W 2006 roku zespół nagrał w Hertzu pełny album Iniquity Intensity Insanity. Muzyka Bloodwritten to energetyczny thrash metal, z wpływami black metalu i death. Bloodwritten to doświadczona kapela, która świętuje w tym roku, 10 lat istnienia. Prezentują bardzo wysoki poziom zarówno na scenie, jak i na studyjnych nagraniach. Zespół Bloodwritten występuje w składzie: Bastard (vocals), Chaos (bass), Hypnos (guitars), Thanatos (guitars), Matt (drums). Więcej informacji o zespole Bloodwritten, przeczytacie na stronie: www.bloodwritten.pl

Uziel na Nuclear Mosher Party

Uziel powstał w 2000 roku w Wodzisławiu Śląskim. Zespół Uziel występuje w składzie: Dariusz Bugla (klawisze), £ukasz Schubert (gitara), Piotr Kulesza (gitara), Sebastian Bartek (wokal i gitara basowa). Na przełomie lipca i sierpnia 2004 roku zespół Uziel rejestruje swój pierwszy, 30 minutowy materiał, który został ochrzczony mianem An Empty Shell. Na przełomie stycznia i lutego 2006 roku, Uziel zdecydował się nagrać nowy materiał: Long Perished Rebels. Do Piaseczna przywożą ze sobą potężny ładunek melodyjnego deathu z klawiszami. Styl Uziel nawiązuje do twórczości m.in. Old Man's Child, Death, Children of Bodom. Więcej informacji o zespole Uziel, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.uziel.metal.pl

Totenkopf na Nuclear Mosher Party

Totenkopf powstał w 2004 roku w Warszawie. Totenkopf to niemieckie słowo oznaczający "trupią głowę" lub "głowę śmierci", używane w celu opisania wojskowych insygnii przedstawiających czaszkę na tle skrzyżowanych kości. Zespół Totenkopf gra w składzie: Kvitenkrist (vocal), Kowal (bass), Olek (drums), Rysiek (guitar), Szajbus (guitar). Totenkopf to zespół grający melodyjny black/death metal, zainspirowany takimi zespołami jak Mayhem, Lux Occulta, Amon Amarth, czy Slayer. Zespół w 2005 roku nagrał Wolf's Tale. Muzyka zespołu Totenkopf jest energiczna i jest zapewne, przy czym pomachać głową. Więcej informacji o zespole Totenkopf, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.totenkopf.metal.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie