Informacje25 czerwca 2008, 00:00,

GOSiR zaprasza na zawody STREETBALL w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin Jeziorna serdecznie zaprasza na zawody STREETBALL, które odbędą się w najbliższy piątek 27 czerwca 2008 roku od godziny 12:00 na terenie Placu Zabaw przy ul. Literatów w Konstancinie. Organizatorzy zaplanowali atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na temat zawodów Streetball w Konstancinie, można uzyskać w GOSiR Konstancin pod numerem telefonu (022) 754 61 86. Zachęcamy 3 osobowe drużyny do startu w piątkowych zawodach Streetball. Więcej informacji oraz regulamin Streetball na stronie: www.gosir-konstancin.pl

STREETBALL W KONSTANCINIE

autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Napisz komentarz

Informacje25 czerwca 2008, 00:00,

Koncert zespołu Gramofunk w Kinie Uciecha Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu GRAMOFUNK, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 27 czerwca 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha, będzie można posłuchać zespołu Gramofunk. Wstęp tylko 5 złotych. Przyjdź na piątkowy koncert zespołu GRAMOFUNK. ¬ródło informacji o piątkowym koncercie Gramofunk: www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).

GRAMOFUNK

GRAMOFUNK (disco-funky) to energiczna mieszanka tego co najlepsze: funku, disco, jazzu i tanecznej zabawy. Charakterystyczną cechą muzyki Gramofunk'u jest ciągłe przebywanie pomiędzy starym, sprawdzonym stylem muzyki lat 70, a futurystycznymi eksperymentami z brzmieniem. Momentami bliżej jednego bieguna kontinuum muzycznego, odbija się w stronę drugiego, by gdzieś pomiędzy spotkać się ze współczesną muzyką klubową. Całość udekorowana silną grą rozbujanej, trójosobowej sekcji dętej, szalonymi solami i krótko mówiąc dźwiękową pasją. GRAMOFUNK koncertuje w składzie: Kasia (wokal), Maciek (bas), Marcin (perkusja), Przemek (gitara), Mariusz (gitara), Kuba (klawisze) oraz sekcja dęta: Filip (trąbka), Daniel (saksofon tenorowy), Andrzej (puzon). Zapraszamy na koncert Gramofunk w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie