Informacje21 listopada 2016, 06:00,

Górskie Pejzaże wystawa fotografii Wojciecha Kwapińskiego

Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Górze Kalwarii zaprasza na wystawę fotografii Wojciecha Kwapińskiego pn.: Górskie Pejzaże. Miejsce: siedziba Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów przy ul. Dominikańskiej 9 w Górze Kalwarii. Wystawę można oglądać do 28 lutego 2017 roku, we wtorki i piątki w godz. 9.00-13.00 Zapraszamy na wystawę fotografii.

GÓRSKIE PEJZAŻE WYSTAWA FOTOGRAFII WOJCIECHA KWAPIŃSKIEGO

Informacje15 listopada 2016, 18:00,

Rewolucja w Oświacie - Klub Obywatelski Piaseczno

15 listopada 2016 roku w godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się spotkanie Klubu Obywatelskiego. Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Tadeusza Kościuszki 5 w Piasecznie. Tematem kolejnego spotkania Klubu Obywatelskiego Piaseczno będzie "Rewolucja w oświacie". Temat niezwyke aktualny, bezpośrednio dotyczący rodziców, uczniów i nauczycieli, a pośrednio nas wszystkich, podatników.

REWOLUCJA W OŚWIACIE - KLUB OBYWATELSKI PIASECZNO

Gościem specjalnym będzie Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, Wiceburmistrz Miasta i Gminy odpowiedzialna za oświatę Hanna Kułakowska-Michalak oraz Posłanka Kinga Gajewska-Płochocka.