Informacje15 grudnia 2016, 18:30,

Góra z Pasją Świąteczna Biesiada 2016

15 grudnia 2016 roku o godzinie 18.30 zapraszamy na spotkanie, które wprowadzi Nas w atmosferę świąt: Góra z Pasją - Świąteczna Biesiada. Przy "ognisku" zagramy i zaśpiewamy trochę kolęd, trochę piosenek Wolnej Grupy Bukowina, Starego Dobrego Małżeństwa... Zgodnie z tradycją grają i śpiewają dla Państwa ludzie z pasją z Góry! Wstęp wolny!

GÓRA Z PASJĄ ŚWIĄTECZNA BIESIADA 2016

Informacje19 grudnia 2016, 17:00,

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych w Konstancinie

Zapraszamy organizacje pozarządowe z gminy Konstancin-Jeziorna do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Nowe druki ofert, umów i sprawozdań w zakresie zlecania zadań publicznych organizacjom pozarządowym", które odbędzie się 19 grudnia. Początek o godz. 17.00.

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W KONSTANCINIE

Szkolenie związane jest z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań. Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia zapraszamy przedstawicieli konstancińskich organizacji pozarządowych.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, a poprowadzi je Artur Gluziński, specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi i były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy o godz. 17.00 do sali posiedzeń UMiG przy ul. Świetlicowej 1 w Konstancinie-Jeziornie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny!