Informacje9 marca 2007, 00:00,

Góra Kalwaria - wycieczka na Kurpie w Niedzielę Palmową

W Górze Kalwarii organizowana jest atrakcyjna wycieczka na Kurpie w Niedzielę Palmową. Wyjazd w dniu 1 kwietnia 2007 roku o godzinie 6:00, powrót około 20:30. Trasa wycieczki: Góra Kalwaria - Warszawa - Pułtusk - Ostrołęka - Kadzidło - £yse - Pułtusk - Radzymin - Góra Kalwaria. Na całej trasie przewodnik udziela informacji krajoznawczych.

kliknij aby powiększyć

Program wycieczki: O godzinie 11:00 odbędzie się suma w kurpiowskiej wiosce £YSE celebrowana przez biskupa łomżyńskiego. Przed nabożeństwem procesja z długimi, strojnymi palmami. Po mszy świętej mają odbyć się następujące imprezy: konkurs na największą i najpiękniejszą palmę, kiermasz sztuki ludowej, wystawa palm kurpiowskich, występy regionalnych zespołów ludowych Kurpiowszczyzny, degustacja regionalnych potraw.

W drodze powrotnej planowane jest zwiedzanie: Skansen Kurpiowski w Kadzidle, Mauzoleum Poległych w bitwie pod Ostrołęką w 1831 roku, Rynek i Dom Polonii w Pułtusku, Skarpa nadnarwiańska w Serocku, Cmentarz Bohaterów poległych w obronie Warszawy w 1920 roku w Radzyminie.

Koszt wycieczki: 48 zł i obejmuje komplet świadczeń: organizacja, transport, opłaty parkingowe, wstępy do zwiedzanych obiektów, pilotaż, fachowe przewodnictwo na trasie i w obiektach, ubezpieczenie NNW. Niedziela palmowa już niedługo. Zapisy w Kinie Uciecha w GK tel. 727-31-04

źródło i więcej informacji: gorakalwaria.net
autor/źródło: Redaktorzy serwisu informacyjnego powiat piaseczyński

Informacje9 marca 2007, 00:00,

Dzień otwarty w Call Center Poland CCP w Górze Kalwarii

Szukasz pracy? Chcesz zobaczyć, na czym polega praca konsultanta telefonicznego? Call Center Poland w Górze Kalwarii przy ulicy Adamowicza 2A zaprasza na dzień otwarty. Zainteresowani pracą konsultanta telefonicznego mogą zobaczyć, jak wygląda telefoniczna obsługa klienta. Wielu z nas podgląda ich pracę od dawna, z ulicy poprzez przeszklone ściany. 16 marca 2007 roku, o godzinie 11:00 będzie można wejść do środka, a o 20:00 podejrzeć, jak się integrują w BilardClub, na ulicy ks. Sajny 6.

Call Center
kliknij aby powiększyć

Call Center Poland CCP to trzy w jednym: praca, szkoła i rozrywka. Warunkiem przyjęcia do pracy w Call Center jest uzyskanie pozytywnego wyniku w rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której sprawdza się m.in. obsługę komputera i dykcję. Świeżo upieczony konsultant następnie uczestniczy w szkoleniach wstępnych, które polegają głównie na nauce skutecznego przekonywania i poznawania rodzajów klientów.

Call Center Poland CPP przyciąga elastycznością: konsultant sam ustala ile godzin chce pracować, a także szkolenia. Konsultanci telefoniczny uczą się na nich m.in.: zasad dobrego komunikowania, sztuk prezentacji, technik negocjacyjnych. Pracownicy Call Center to jedna wielka rodzina, gdzie rodzą się nie tylko przyjaźnie, ale i małżeństwa. Społeczność CCP ma swoje imprezy np.: w BilardClub, a także drużynę piłkarska i siatkarską. Pojawiają się również konkursy dla pracowników, oraz zniżki u fryzjera czy w solarium.

źródło: na podstawie Gazety Podwarszawskiej Nad Wisłą nr 5/2007 z dnia 8 marca 2007

Informacja: zdjęcie umieszczone zostało w aktualności, w celach informacyjnych i nie przedstawia Call Center w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria