Informacje21 lipca 2016, 09:00,

Góra Kalwaria wczoraj i dziś - wystawa zdjęć w bibliotece

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii można oglądać wystawę zdjęć autorstwa Pani Justyny Kamińskiej i Pana Adama Marchockiego pn.: Góra Kalwaria wczoraj i dziś. Zbiór współczesnych artystycznych ujęć atrakcji Góry Kalwarii miesza się z archiwalnymi zbiorami Pana Adama - a wszystko dla podkreślenia piękna i wyjątkowości naszej okolicy!

Góra Kalwaria wczoraj i dziś - wystawa w bibliotece

Wystawa będzie zdobiła ściany Pałacu Biskupiego przynajmniej do końca wakacji i można ją oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki, w Czytelni. Zapraszamy serdecznie na wystawę!

Góra Kalwaria wczoraj i dziś - wystawa w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii (ul. Ks.Z.Sajny 1, Góra Kalwaria). Otwarte pon. wt. piąt.: 11:00 - 18:00 śr.: 11:00 - 16:00 czw.: 09:00 - 18:00

Informacje23 lipca 2016, 10:00,

Bieg Pielgrzyma Piaseczno Sztafeta Parafialna - Światowe Dni Młodzieży

Trwają zapisy na Bieg Pielgrzyma oraz Sztafetę Parafialną Pielgrzyma. Zawody odbędą się dnia 23 lipca 2016 roku od godz. 10.00 w ramach Światowych Dni Młodzieży. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.kondycja.com.pl Biuro zawodów będzie mieściło się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Organizatorzy: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno, Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja. Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach.

Bieg Pielgrzyma Piaseczno Sztafeta Parafialna - Światowe Dni Młodzieży

Program Bieg Pielgrzyma / Sztafeta Parafialna Pielgrzyma:
10:00 weryfikacja zawodników, przyjmowanie zgłoszeń
11:00 otwarcie imprezy
11:15 Bieg Pielgrzyma dystans 1 km
11:45 Sztafeta Parafialna 4 x 400 m
12:00 podsumowanie wyników
12:30 zakończenie imprezy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Regulamin Biegu Pielgrzyma: www.kondycja.com.pl/bieg-pielgrzyma/
Rejestracja na Bieg Pielgrzyma: www.kondycja.com.pl/startmeta/ce0215ae/lista-startowa/
Rejestracja na Sztafetę Parafialną: www.kondycja.com.pl/startmeta/a10964c8/lista-startowa/