Informacje10 listopada 2014, 07:00,

Gołków Cup Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt

Zapraszamy do kibicowania podczas VI Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt r. 2001 "Gołków Cup", który odbędzie się w dn. 8-11 listopada 2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Piasecznie przy ul. Głównej 50. W "Gołków Cup" rywalizować o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół będą następujące zespoły: Kozienice, MUKS Piaseczno I, Biała Podlaska - kadra Podlasia, MUKS Piaseczno II, Działdowo i Ursus Warszawa. Podczas otwarcia i zamknięcia turnieju będą miały miejsce występy Mistrzów Polski we freestyle'u koszykarskim - Mateusza Stopy Stopczyńskiego i Andrzeja Adamczyka.

Gołków Cup Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt

Informacje8 listopada 2014, 12:00,

XXII BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE

8 listopada 2014 roku odbędą się w Górze Kalwarii XXII Biegi Niepodległościowe o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. O godz. 10.30 rozpoczną się biegi młodzieżowe a o 12.00 bieg główny Open na 5km. Zapisy do biegów młodzieżowych pod numerem telefonu 227274861 (dla dzieci spoza gminy Góra Kalwaria). Dzieci i młodzież z naszej gminy zapisuje się u nauczyciela WF-u w swojej szkole). Do biegu Open zapisy elektroniczne na stronie: http://biurozawodow.pl/events/info/bieg-niepodleglosci-gora-kalwaria Dla wszystkich uczestników OSIR przygotował pamiątkowe medale.

XXII BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE