Informacje5 kwietnia 2014, 00:00,

Golgota Jasnogórska koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii Stara Iwiczna oraz GOK Lesznowola zapraszają mieszkańców na koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku pt.: Golgota Jasnogórska. Koncert odbędzie się 6 kwietnia 2014 roku o godz. 19.00. Miejsce: kościół w Starej Iwicznej. Wystąpią: Ernest Bryll, Joanna Lewandowska, Marcin Styczeń. Koncert Wielkopostny Wspomnienie o śp. ks. Kwaśniku. Zapraszamy!

Golgota Jasnogórska koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje5 kwietnia 2014, 00:00,

INDIE - Klub Bajkopodróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza do Klubu Bajkopodróżnika na Bajki Indyjskie. Spotkanie poprowadzi Pan MICHAŁ MALINOWSKI - twórca pierwszego w świecie Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w całości poświęconego tradycjom ustnym i nieuchwytnemu dziedzictwu kulturowemu. Spotkanie odbędzie się 7 kwietnia 2014 roku o godz. 10.00 i 11.30. Miejsce: sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy na spotkanie klubu.

INDIE - KLUB BAJKOPODRÓŻNIKA W PIASECZNIE

Klub Bajkopodróżnika to ciekawy sposób na połączenie nauki z zabawą! Spotkania mają na celu barwnie opowiedzieć o tradycji i kulturze różnych krajów świata. Klub Bajkopodróżnika to bajkowy sposób na poznanie świata! Spotkanie trwa około 60 minut. Rezerwacja dla grup powyżej 10 osób. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl, tel.: 22 756 76 00 Bilety do nabycia w dniu imprezy w kasie Centrum Kultury Cena jednostkowa biletu 5 zł.