Informacje18 września 2007, 00:00,

Gminny Turniej w Piłce Nożnej na boisku w Uwielinach

Komisja Sportu Rady Gminy Prażmów organizuje IV Gminny Turniej Piłki Nożnej: O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Prażmów. Drużyny mogą zgłaszać się od 6 do 10 zawodników. W Turniej Piłki Nożnej mogą brać udział zespoły tylko z terenu Gminy Prażmów. Wiek zawodników nieograniczony.

Drużyny zgłaszające chęć wzięcia udziału w Turnieju proszone są o wpłacanie do kasy Urzędu Gminy Prażmów wpisowego w wysokości 50 zł i składanie list zawodników w kancelarii Urzędu Gminy Prażmów. Termin zgłaszania drużyn wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego jest do dnia 24 września 2007 roku, do godziny 17:00.

Gminny Turniej w Piłce Nożnej (Prażmów/Uwieliny) odbędzie się w niedzielę 30 września 2007 roku, na boisku sportowym przy Szkole w Uwielinach. Rozpoczęcie zawodów: godzina 9:30. Losowanie grup odbędzie się w dniu zawodów, o godzinie 9:00 na boisku w Uwielinach.

Informacja powstała w związku z postem na naszym forum mieszkańców: IV Gminny Turniej w piłce nożnej Prażmów, gdzie zainteresowane osoby mogą zapoznać się z regulaminem rozgrywek Turnieju w Piłce Nożnej. Serdecznie zapraszamy na Gminny Turniej w Piłce Nożnej do Uwielin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje19 września 2007, 00:00,

Święto Rodziny w Górze Kalwarii - zapraszamy mieszkańców

W najbliższą sobotę, 22 września 2007 roku, o godzinie 10:00 w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (ul. Bł. Ks. Sajny 2) odbędzie się Święto Rodziny. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o 10:00, a następnie w ogrodzie klasztornym odbywać się będą konkursy, zabawy, gry, ognisko, tańce, śpiewy.

Będzie zjeżdżalnia i ściana do wspinaczki. We wszystkich zabawach i konkurencjach będą liczne nagrody. Jeżeli są jakieś osoby lub instytucje, które chciałyby wesprzeć organizowane Święto Rodziny w Górze Kalwarii lub ufundować nagrody, proszeni są o kontakt z ks. proboszczem kościoła parafialnego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Panie proszone są także o upieczenie ciasta, które będzie rozdawane w czasie święta rodziny. Na spotkanie rodzin w ogrodzie klasztornym można zabrać ze sobą kiełbaski, będzie ognisko. Do udziału w święcie rodziny wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

Informacja powstała na podstawie ogłoszenia parafialnego, na stronie kościoła parafialnego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP: www.gorakalwaria.marianie.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria