Informacje2 czerwca 2018, 11:00,

Gminny Dzień Dziecka w Piasecznie

2 czerwca 2018 roku w godz. 13.00 - 19.00 Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza dzieci na Rynek Miejski w Piasecznie, gdzie Biuro Promocji i Informacji Gminy przygotowało dla nich bezpłatne atrakcje. Wszystkie atrakcje dla dzieci mają być bez opłat.

GMINNY DZIEŃ DZIECKA W PIASECZNIE

Podczas Dnia Dziecka, będzie można pobawić się m. in. na dmuchanym placu zabaw i zjeżdżalni, dmuchanym basenie z motorówkami i rollerami. Na najmłodszych czekać będzie basen z piłeczkami. Organizator przewidział także animacje jak: malowanie buziek, skręcanie baloników, puszczanie dużych baniek, zabawy z animatorem oraz szczudlarzy. Na dzieci czekać będzie także darmowa wata cukrowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje1 czerwca 2018, 10:00,

Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dla dzieci w Piasecznie

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędą się Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dla dzieci. Wstęp wolny.

MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ DLA DZIECI W PIASECZNIE

W zmaganiach będzie uczestniczyło po szesnaście zespołów z roczników 2007 i 2008. Do każdej z drużyn zostanie przypisane odpowiednie państwo spośród reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Na piaseczyńskim boisku, będziemy więc oglądali mini wersje rywalizacji np.: Polski z Hiszpanią lub Brazylii z Niemcami. Turniej rozpocznie się 1 czerwca o godz. 12.00, natomiast zakończy się w niedzielę 3 czerwca o godz. 17.30. Zapraszamy mieszkańców do kibicowania młodym zawodnikom.
Organizatorzy: MKS Piaseczno i GOSiR Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno