Informacje2 czerwca 2018, 11:00,

Gminny Dzień Dziecka w Piasecznie

2 czerwca 2018 roku w godz. 13.00 - 19.00 Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza dzieci na Rynek Miejski w Piasecznie, gdzie Biuro Promocji i Informacji Gminy przygotowało dla nich bezpłatne atrakcje. Wszystkie atrakcje dla dzieci mają być bez opłat.

GMINNY DZIEŃ DZIECKA W PIASECZNIE

Podczas Dnia Dziecka, będzie można pobawić się m. in. na dmuchanym placu zabaw i zjeżdżalni, dmuchanym basenie z motorówkami i rollerami. Na najmłodszych czekać będzie basen z piłeczkami. Organizator przewidział także animacje jak: malowanie buziek, skręcanie baloników, puszczanie dużych baniek, zabawy z animatorem oraz szczudlarzy. Na dzieci czekać będzie także darmowa wata cukrowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje29 maja 2018, 20:19,

Wielcy artyści - człowiek renesansu Leonardo da Vinci - Sztuczki ze sztuką

2 czerwca 2018 roku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie ze sztuką, z cyklu wielcy artyści: człowiek renesansu Leonardo da Vinci. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu (22) 756 76 00 wew. 17 lub muzeumpiaseczno@kulturalni.pl Liczba miejsc ograniczona. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Koszt: 10 zł.

WIELCY ARTYŚCI - CZŁOWIEK RENESANSU LEONARDO DA VINCI - SZTUCZKI ZE SZTUKĄ