Informacje2 czerwca 2019, 10:00,

Gminny Dzień Dziecka w Konstancinie

2 czerwca 2019 roku od godz. 12.00 zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka w Konstancinie. Tego dnia wszyscy jesteśmy dziećmi! Dmuchane zabawki, rodzinne warsztaty oraz występy artystów, goszczących na scenie amfiteatru, wśród których będą brzuchomówca z wesołą lalką Czocherem oraz koncert piosenek do tekstów Juliana Tuwima. Park Zdrojowy odwiedzą Pingwiny z Madagaskaru oraz papierowy teatr Kamishibai. Ponadto w programie strefa zabaw podwórkowych, zawody sprawnościowe, warsztaty handemade. Zapraszamy również do obozowiska harcerskiego. Druhowie z ZHP Uroczysko Konstancin zapraszają do wehikułu czasu oraz happening „Pokolenie wolności”. Wstęp wolny. Miejsce: Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna.

Gminny Dzień Dziecka w Konstancinie

Informacje2 czerwca 2019, 08:00,

Miejski spacer historyczny - Ulica Puławska Piaseczno przemysłowe

2 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy na miejski spacer historyczny ULICAMI PIASECZNA – Ulica Puławska - Piaseczno przemysłowe. Zbiórka – ul. Puławska 29 (parking Sklepu Netto).

Miejski spacer historyczny - Ulica Puławska Piaseczno przemysłowe

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Cykl spacerów miejskich przybliżających historię Piaseczna. Podczas spacerów dowiemy się o wydarzeniach, mieszkańcach, zabytkach związanych z daną ulicą. Zobaczymy archiwalne zdjęcia. Usłyszymy wiele ciekawostek i anegdot. Prowadzenie - Stanisław Hofman – przewodnik, miłośnik i popularyzator historii Piaseczna.