Informacje1 czerwca 2019, 11:00,

Gminny Dzień Dziecka w Górze Kalwarii

1 czerwca 2019 roku w godz. 13.00-19.00 zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka - kuglarskie triki w wykonaniu Pawła Coolek Kuleszy oraz pokaz iluzjonisty Macieja Kozłowskiego (półfinalisty programu Mam Talent) zachwycą nie tylko najmłodszych. Ponadto w programie: koncert młodych wokalistów ze Studia Piosenki, występy taneczne i koncert piosenek dla dzieci. Miłośników sztuki teatralnej zapraszamy na spektakl "Rajska wyspa" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Biura Promocji Kultury. Wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację zachęcamy zaś do wzięcia udziału w turniejach piłkarskich i siatkówki plażowej. Tradycyjnie nie zabraknie dmuchańców, odbędą się również pokazy WOPR i prezentacja wozów strażackich i policyjnych. Miejsce: teren OSIRU (obok basenu).

Gminny Dzień Dziecka w Górze Kalwarii

Informacje2 czerwca 2019, 10:00,

Gminny Dzień Dziecka w Konstancinie

2 czerwca 2019 roku od godz. 12.00 zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka w Konstancinie. Tego dnia wszyscy jesteśmy dziećmi! Dmuchane zabawki, rodzinne warsztaty oraz występy artystów, goszczących na scenie amfiteatru, wśród których będą brzuchomówca z wesołą lalką Czocherem oraz koncert piosenek do tekstów Juliana Tuwima. Park Zdrojowy odwiedzą Pingwiny z Madagaskaru oraz papierowy teatr Kamishibai. Ponadto w programie strefa zabaw podwórkowych, zawody sprawnościowe, warsztaty handemade. Zapraszamy również do obozowiska harcerskiego. Druhowie z ZHP Uroczysko Konstancin zapraszają do wehikułu czasu oraz happening „Pokolenie wolności”. Wstęp wolny. Miejsce: Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna.

Gminny Dzień Dziecka w Konstancinie