Informacje29 maja 2016, 14:00,

Gminny Dzień Dziecka Góra Kalwaria

29 maja 2016 roku od godz. 14.00 odbędzie się Gminny Dzień Dziecka w Górze Kalwarii. Miejsce: Plac przy basenie, OSiR Góra Kalwaria. Szczegóły na poniższym plakacie:

GMINNY DZIEŃ DZIECKA GÓRA KALWARIA

Informacje28 maja 2016, 18:00,

Koncert na Dzień Matki - Biały Dworek w Prażmowie

Biały Dworek w Prażmowie zaprasza 28 maja 2016 roku w magiczny świat operetki i musicalu! Program koncertu zawiera utwory nawiązujące do okoliczności Dnia Matki. Miejsce: Biały Dworek w Prażmowie ul. Piotra Czołchańskiego 10 (www.salaweselnaprazmow.pl).

KONCERT NA DZIEŃ MATKI - BIAŁY DWOREK W PRAŻMOWIE

W programie koncertu znajdują się włoskie utwory. Można będzie usłyszeć duety Rominy Power i Al. Bano, Richi & Poveri, piosenki Toto Cotugno i grupy Il Volo, Mamma son tanto felice szczególnie dedykowany wszystkim mamom! Z pewnością każdy widz włączy się w wykonanie piosenek takich jak „Volare”, „Lasciate mi cantare”, „Azurro”, „Felicita” czy „Suppa Romana”. Podczas koncertu nie zabraknie również takich przebojów jak: „Brunetki,Blondynki”,”Wielka sława to żart”, ”O sole Mio”, czy też „Delilah” z repertuaru Toma Jonesa.

Biały Dworek zaprasza!

Polecane dla Ciebie