Informacje20 czerwca 2007, 00:00,

Gminne Święto Strażaka 80-lecie Jednostki OSP Nowa Wola

Zarząd Gminny ZOSP RP oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Nowa Wola. Uroczystości odbędą się w najbliższą niedzielę 24 czerwca 2007 roku, o godzinie 15:00 w Nowej Woli przy świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Nowa Wola - program:
15:00 Msza Święta polowa.
16:15 Uroczysty Apel i przemówienia okolicznościowe.
17:15 Pokazy strażackie.
18:00 Koncert zespołu CLASSIC.
19:15 - 22:00 Dyskoteka z D.J.

Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Informacja powstała na podstawie informacji podanej przez Marcina Kania na naszym forum: Gminne Święto Strażaka Nowa Wola. Na stronie Marcina dostępny jest plakat z zaproszeniem na uroczystości: plakat.pdf. Zapraszamy Was na uroczystości związane z Gminnym Świętem Strażaka oraz 80-leciem Jednostki OSP Nowa Wola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje21 czerwca 2007, 00:00,

Piknik rodzinny powitanie lata - Góra Kalwaria zaprasza

Serwis gorakalwaria.net zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 czerwca 2007 roku, na stadionie miejskim w Górze Kalwarii. Powitanie Lata w Górze Kalwarii rozpocznie się o godzinie 12:00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, między innymi: występ zespołu muzycznego, pokazy karate oraz straży pożarnej, kącik dla najmłodszych, stoisko WOPR'owców, konkursy rowerowe z nagrodami, dmuchaną zjeżdżalnię, samochody elektryczne. Więcej informacji znajdziecie na stronie gorakalwaria.net. Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria