Informacje7 września 2014, 11:00,

Gminne Święto Plonów w Czersku

7 września 2014 roku zapraszamy na Gminne Święto Plonów w Czersku. Na początku imprezy zapraszamy na Mszę Świętą w Kościele w Czersku, która rozpocznie się o godz. 11.00. W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji m.in.: konkursy, zabawy i pyszne jedzenie, występy dzieci i młodzieży, zespołów ludowych i formacji tanecznych, prezentacje TOnZ Wirtualne Muzeum i Nadwiślańskie Urzecze. Zagrają: Zespół Tadeusza Sasa, Bene, Sibiski, natomiast o godz. 18.00 wystąpi gwiazda wieczoru De Marco. Od godz. 20.00 odbędzie się zabawa taneczna z DJ. Zapraszamy na Gminne Święto Plonów w Czersku!

Gminne Święto Plonów w Czersku

Informacje7 września 2014, 08:00,

Piaseczno Cup turniej w Piasecznie

160 zawodników z 16 drużyn zagra w turnieju Piaseczno Cup, organizowanym 7 września 2014 roku na boisku przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie. Start turnieju przewidziano na godz. 8.00 a zakończenie około 17.00. - Na miejscu będzie można zjeść i pooglądać fajne wydarzenie sportowe. Na koniec turnieju przewidziana jest niespodzianka - zachęca do kibicowania organizator Karol Kołodziejczak. Puchary dla zwycięzców ufundowała Gmina Piaseczno. Zapraszamy do kibicowania!

Piaseczno Cup turniej w Piasecznie