Informacje7 października 2017, 12:00,

Gminne Święto Latawca Góra Kalwaria 2017

7 października 2017 roku w godz. 14.00-18.00 odbędzie się Gminne Święto Latawca w Górze Kalwarii. Miejsce: boisko Stadionu Miejskiego w Górze Kalwarii. W programie: konkurs na własnoręcznie przygotowany latawiec, loty balonem na uwięzi, stanowisko do budowy oraz malowania latawców, pokazy przygotowane przez modelarnię Ośrodka Kultury.

GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA GÓRA KALWARIA 2017

Informacje15 listopada 2017, 09:00,

Targi Pracy w Piasecznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Powiatowy Urząd Pracy i Starostwo Powiatowe zapraszają na Targi Pracy dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Targi odbędą się 15 listopada 2017 roku w godz. 10 - 13, w sali konferencyjnej Starostwa w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14. Pracodawców zainteresowanych udziałem w targach zapraszamy do przesyłania zgłoszeń (do pobrania poniżej). Wydarzenie organizowane w Polsce w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. Europejskie Dni Pracodawców 2017.

TARGI PRACY W PIASECZNIE DLA OSÓB Z ORZECZONYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Pracodawców zainteresowanych udziałem w targach zapraszamy do przesyłania zgłoszeń > zgloszenie_udzialu_targi_pracy (pobierz / otwórz)

TARGI PRACY W PIASECZNIE DLA OSÓB Z ORZECZONYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI