Informacje9 czerwca 2007, 00:00,

Gminna Olimpiada Szybkiego Czytania w Lesznowoli

W najbliższą środę 13 czerwca 2007 roku w Urzędzie Gminy Lesznowola odbędzie się finał drugiej edycji Gminnej Olimpiady Szybkiego Czytania. Wezmą w nim udział finaliści etapu szkolnego, który odbył się we wszystkich publicznych gimnazjach. Jest to już druga edycja konkursu i kontynuacja programu unijnego: Szkoła Marzeń, jaki w ubiegłym roku realizowały wszystkie lesznowolskie gimnazja.

Jednym z zaplanowanych działań projektu jest przeprowadzenie Gminnej Olimpiady Szybkiego Czytania, której celem jest podsumowanie kilkumiesięcznego kursu: treningu efektywnych technik uczenia się, jaki jest realizowany we wszystkich gimnazjach przez cały rok szkolny i wyłonienie tegorocznych laureatów: Mistrzów Szybkiego Czytania. ¬ródło informacji: Kurier Południowy (nr 21, 8-14 czerwca 2007).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje10 czerwca 2007, 00:00,

Impreza w Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Kalwarii

Na podstawie informacji podanej na stronie gorakalwaria.net, informujemy że dziś 10 czerwca 2007 roku, o godzinie 18:00 w Ochotniczej Straży Pożarnej OSP w Górze Kalwarii, przy ulicy Ks. Sajny 14 odbędzie się impreza taneczna. Imprezę poprowadzi Dj Robert. Muzyce i zabawie w OSP towarzyszyć będzie grillowanie. Na darmową zabawę zaprasza: Ochotnicza Straż Pożarna oraz Tawerna Keja.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria