Informacje2 kwietnia 2009, 00:00,

Gmina Tarczyn Koncert Pasyjny w kościele w Leśnej Polanie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Parafia w Leśnej Polanie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert pasyjny: POZWÓL MI TWE MęKI ŚPIEWAć. Koncert odbędzie się w niedzielę 5 kwietnia 2009 roku o godzinie 19:00 po Mszy Świętej, w kościele w Leśnej Polanie pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski.

Chór Liturgiczny Parafii N.M.P Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym

Koncert pasyjny, będzie w wykonaniu Chóru Liturgicznego Parafii N.M.P Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na koncert.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje2 kwietnia 2009, 00:00,

Niedzielny koncert Orkiestry Symfonicznej w Parafialnym

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zaprasza 5 kwietnia 2009 roku (Niedziela Palmowa), na godzinę 12:30 na koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA im. Bogumiła £epeckiego SIEDEM OSTATNICH S£ÓW ZBAWICIELA NA KRZYżU, wraz z poezją recytowaną przed każda z ośmiu części oratorium. Koncert Orkiestry Symfonicznej, poświęcony będzie pamięci Ojca Świętego, w czwartą rocznicę śmierci Jana Pawła II.

Program uroczystości i koncertu Orkiestry Symfonicznej
12:30 procesja z palmami z Kościoła na Górce do Kościoła Parafialnego
12:45 celebracja mszy świętej
13:45 koncert Oratorium Josepha Haydna: Siedem ostatnich słów Zbawiciela na Krzyżu, wraz z poezją recytowaną przed każda z ośmiu części oratorium