Informacje15 czerwca 2018, 07:00,

Głosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego 2019 Piaseczno

Projekty zgłoszone do II edycji Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy miasta bez względu na wiek w dniach od 1 do 15 czerwca 2018 roku. Głos można oddać zarówno przez internet bo.piaseczno.eu jak i w formie papierowej.

GŁOSUJ NA PROJEKTY BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2019 PIASECZNO

Informacje2 czerwca 2018, 11:00,

Gminny Dzień Dziecka w Piasecznie

2 czerwca 2018 roku w godz. 13.00 - 19.00 Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza dzieci na Rynek Miejski w Piasecznie, gdzie Biuro Promocji i Informacji Gminy przygotowało dla nich bezpłatne atrakcje. Wszystkie atrakcje dla dzieci mają być bez opłat.

GMINNY DZIEŃ DZIECKA W PIASECZNIE

Podczas Dnia Dziecka, będzie można pobawić się m. in. na dmuchanym placu zabaw i zjeżdżalni, dmuchanym basenie z motorówkami i rollerami. Na najmłodszych czekać będzie basen z piłeczkami. Organizator przewidział także animacje jak: malowanie buziek, skręcanie baloników, puszczanie dużych baniek, zabawy z animatorem oraz szczudlarzy. Na dzieci czekać będzie także darmowa wata cukrowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie