Informacje2 września 2012, 00:00,

Gladiator's Day show kaskaderskie w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Flott Cascaders Team zaprasza mieszkańców na Gladiator's Day, czyli show kaskaderskie, które będzie można obejrzeć w najbliższy piątek 7 września 2012 roku o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim przy ul. 1 maja 16 w Piasecznie. Bilety: kasa na miejscu czynna na 1 godz. przed imprezą. Zapraszamy na Gladiator's Day w Piasecznie.

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE

Gladiator’s Day to nowy projekt słynnej międzynarodowej grupy kaskaderskiej Flott Cascaders Team ...z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji. Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda - Casino Royale i Quantum of Solace. Gladiator’s Day to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia... Którzy umiejętności zawodowe "przepocili" w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła. Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości... urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną... O ustanawianiu rekordów świata - odnotowanych w Księdze Guinessa - wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu NajlepszegoTeamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE

FMX Show (Freestyle Motocross) Czy widziałeś już na własne oczy salto na motocyklu? Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle widowiskowe i akrobatyczne ewolucje z backflipami na motocyklu włącznie. Zobaczymy zmagania czołówki czeskiego i polskiego freestyle motocross, która postanowiła w ramach Gladiator’s Day współzawodniczyć o miano najlepszego wojownika tegorocznego Tour. Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów... To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej. Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały... witamy w atmosferze Coloseum.

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:
- FMX Show
- jazda samochodami na dwóch kołach
- manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
- skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem
- wyścigi rzymskie
- przejazdy przez płonące ściany
- jazda z płonącym człowiekiem
- amerykańskie Monster Track
- strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE

Przepis „Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.” (Szef kuchni) Koordynator Alfréd ©míd.

GLADIATOR'S DAY SHOW KASKADERSKIE W PIASECZNIE
autor/źródło: Jacek Adamczewski - Flott Cascaders Team www.kaskaderi.eu

Napisz komentarz

Informacje3 września 2012, 00:00,

Recykling Czas Zacząć, czyli ekologiczne rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zapraszają na ekologiczne rozpoczęcie roku szkolnego: Recykling Czas Zacząć, które odbędzie się 9 września 2012 roku w godz. 12.00-15.00 na Rynku w Piasecznie. Patronat honorowy objął: Zdzisław Lis Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Serdecznie zapraszamy na niedzielną imprezę w Piasecznie!

RECYKLING CZAS ZACZ¡ć, CZYLI EKOLOGICZNE ROZPOCZęCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Recykling Czas Zacząć program wydarzenia:

- podsumowanie I etapu konkursu: Przedszkolaki segregują odpady - wręczenie wyróżnień,
- Artyści dzieciom -występ artystyczny p. Ewy Kostanciak,
- podsumowanie działalności edukacji ekologicznej w przedszkolach publicznych,
- pokaz wozu śmieciarki Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych SITA Piaseczno,
- konkursy sportowo- ekologiczne,
- malowanie na banerach obrazów ekologicznych,
- ekologia po angielsku - konkursy ekologiczne Szkoły Językowej SPOT,
- punkt wiedzy ekologicznej – rebusy, krzyżówki,
- malowanie toreb ekologicznych,
- Teatr Lalek IGRASZKA,
- występy artystyczne dzieci z przedszkoli Gminy Piaseczno,
- dmuchaniec – zabawy dla dzieci,
- sadzenie drzewka w Parku Miejskim z udziałem dzieci.

Występy artystyczne zapoczątkuje aktorka Ewa Konstanciak, wystąpi również Teatr Lalek „Igraszka” ze spektaklem pokazującym, jak zgubne jest zanieczyszczanie środowiska naturalnego. Na rynku nie zabraknie „punktu wiedzy ekologicznej”, gdzie na uczestników imprezy czekać będą rebusy i krzyżówki. Wiedzę ekologiczną w języku angielskim sprawdzać też będzie Szkoła Językowa SPOT. Swoją postawę wobec ekologii najmłodsi będą mogli wyrazić poprzez malowanie obrazów ekologicznych na torbach i banerach. Atrakcją będzie również pokaz samochodu śmieciarki PUK SITA Piaseczno. Podczas inauguracji podsumowana zostanie działalność edukacji ekologicznej w przedszkolach publicznych oraz wręczone zostaną wyróżnienia I etapu konkursu „Przedszkolaki segregują odpady”. Dzieci z przedszkoli publicznych zaprezentują się we własnych występach artystycznych o tematyce ekologicznej. Symbolicznym zakończeniem imprezy będzie sadzenie drzewka w Parku Miejskim z udziałem dzieci.

Patronat medialny: Kurier Południowy” Piaseczno, ITV Piaseczno, Gazeta Piaseczyńska, Serwis Internetowy Okolica 24.net, Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego powiat-piaseczynski.info, Radio Mazowsze, gazeta Nad Wisłą. Partnerzy: Piotr Kandyba, Przystanek Kultura, SPOT Piaseczno Szkoła Języków Obcych, SKLEP –KORALE biżuteria, rękodzieło, Nadleśnictwo Chojnów, Restauracja Fryderyk, KS X-Fight Piaseczno, ZHP Hufiec Piaseczno, Art Manus haft artystyczny.
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie