Informacje12 lutego 2019, 07:00,

Gimnastyka dla seniorów w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 12 lutego 2019 roku ruszają nieodpłatne ćwiczenia gimnastyczne dla seniorów, wybrane przez mieszkańców w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim. Gimnastyka dla Seniorów to rozszerzony projekt zainicjowany w zeszłym roku przez Gminę Piaseczno, przy współpracy z Piaseczyńską Radą Seniorów. – Naszym celem jest zaoferowanie zorganizowanej aktywności fizycznej, jak największej grupie naszych piaseczyńskich seniorów – mówi Hanna Kułakowska-Michalak I Zastępca Burmistrza. Serdecznie zapraszamy.

Gimnastyka dla seniorów w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W lutym ruszają nowe grupy (łącznie pięć), w dwóch lokalizacjach. 60 minut gimnastyki odbywać się będzie przy wyselekcjonowanym podkładzie muzycznym, podnoszącej wydolność poszczególnych układów (oddechowego, siły mięśniowej, gibkości, równowagi, koordynacji), z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowane instruktorki: Gabriela Helak oraz Monika Piekarniak. Spotkania gimnastyczne odbywać się będą do końca roku w hali Szkoły Podstawowej przy ul. Sikorskiego oraz w sali Stadionu Miejskiego przy ul. 1 Maja 16. Zapisy pod nr tel. 517 01 44 80. Ilość miejsc ograniczona.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
I grupa – środy godz. 8.30 – SP nr 5 ul. Sikorskiego 20
II grupa – czwartki godz. 10.30 – SP nr 5 ul. Sikorskiego 20
III grupa – czwartki godz. 14.00 – SP nr 5 ul. Sikorskiego 20
IV grupa – wtorek godz. 9.00 – Stadion Miejski ul. 3 Maja 16
V grupa – wtorek 10.00 – Stadion Miejski ul. 3 Maja 16
Organizatorem zajęć jest Gminny Ośrodek Sport i Rekreacji w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 lutego 2019, 17:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Alicją Stankiewicz – psycholożką, muzyko i choreoterapeutką, gospodynią i pomysłodawczynią Strefy, nt.: Stwórz swoją Mapę Marzeń. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej

O czym to będzie?
Jak w każdy Nowy Rok styczeń i luty to początek roku, i czas zmian. Zawsze chcemy aby te zmiany były na lepsze. Mamy mnóstwo postanowień, które mają nam zapewnić spełnienie w kolejnym roku. Sprawmy aby te postanowienia miały szansę spełnienia. Sprawmy aby nasze Marzenia miały szansę realizacji!
Jak to zrobimy?
Będziemy tworzyć swoją mapę marzeń na rok 2019. Wspólnie zastanowimy się, jak to zrobić aby nie odpuścić i podążać w obranym kierunku. Poddamy się kreatywności. Będziemy tworzyć: wycinać, kleić, a może rysować.
Jak się przygotować?
Tym razem mam ogromną do Was prośbę – przynieście z domu stare kolorowe gazety, klej, nożyczki, kredki. A poza tym – po prostu przyjdźcie w dobrych humorze i pozwólcie sobie zająć się sobą.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Alicja Stankiewicz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie