Informacje15 grudnia 2010, 00:00,

GIENEK LOSKA BAND zagra w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert specjalnego gościa tj.: GIENEK LOSKA BAND. Koncert odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2010 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 15 zł. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym, śpieszcie się, aby zarezerwować i kupić sobie wejściówki.

GIENEK LOSKA BAND

Podczas sobotniego koncertu zespołu GIENEK LOSKA BAND, przeniesiecie się w lata 60'te i 70'te, by posłuchać mieszanki: bluesa, rocka, soulu i country w wyjątkowym wykonaniu wspaniałego wokalisty i jego zespołu. Zespół wystąpi w składzie: Gienek Loska - wokalista, gitarzysta; Grzegorz Schneider - perkusista; Tomek Setlak - basista; Marcin Młynarczyk - klawiszowiec. Strona zespołu Gienek Loska Band: www.gienekloskaband.pl

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila, zapraszam Was na koncert Gienek Loska Band w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 grudnia 2010, 00:00,

18 grudnia TAńCZ z Konstancińskim Domem Kultury

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na dzień otwarty z tańcem nowoczesnym, który odbędzie się w najbliższą sobotę 18 grudnia o godz. 16.00, w KDK przy ul. Jaworskiego 18. Podczas tanecznej soboty, wystąpią doświadczeni instruktorzy oraz uczestnicy YOU CAN DANCE! Organizatorzy, zapraszają dzieci od 7 roku życia oraz młodzież. Wstęp wolny.

TAńCZ Z KONSTANCIńSKIM DOMEM KULTURY

W programie zaplanowane zostały: pokazy taneczne, prezentacje instruktorów, zajęcia w grupach (Hip-Hop, Jazz, Modern dance). Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze studia Katia Nowak Dance Studio (www.katiadance.pl). Zapraszamy.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna