Informacje28 listopada 2007, 00:00,

Giełda zimowego sprzętu sportowego w Nowej Iwicznej

Sołtys Mysiadła w imieniu Rady Rodziców zaprasza do udziału w giełdzie zimowego sprzętu sportowego, która odbędzie się w najbliższą sobotę 1 grudnia 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00. Giełda sprzętu odbędzie się na parkingu przy szkole w Nowej Iwicznej. Przed zimą warto zrobić przegląd sprzętu sportowego. Na giełdzie, będzie można kupić, sprzedać, zamienić zimowy sprzęt sportowy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w giełdzie sprzętu sportowego, która pozwoli na wzajemną wymianę sprzętu sportowego, ku uciesze naszych portfeli.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje29 listopada 2007, 00:00,

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza na smaczne jedzenie

W moje ręce wpadła ulotka reklamująca Gospodę w Zalesiu Dolnym, w związku z tym postanowiłem napisać o niej w naszym prywatnym serwisie mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Gospoda w Zalesiu położona jest u zbiegu Al. 3 Maja i ul. Stołecznej w Zalesiu Dolnym. Wielu bywalcom tych stron oraz mieszkańcom Zalesia Dolnego, miejsce to kojarzyć się będzie z kawiarnią Ustronie. Gospoda w Zalesiu kontynuuje jej najlepsze tradycje, gwarantując smaczne jedzenie i niepowtarzalną, zalesiańską atmosferę.

Gospoda w Zalesiu zapewnia swoim Gościom dobry klimat, smaczne tradycyjne, polskie jedzenie. Gospoda w Zalesiu Dolnym organizuje: chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, stypy, imprezy okolicznościowe. Proponują również catering dla firm i osób prywatnych. Można u nich zamówić obiad na telefon. Zestawy obiadowe są za 12 złotych. Wystarczy zadzwonić: 0698-115-041. Obiady na odległość do 10km dowożą bezpłatnie, natomiast powyżej 10km pobierają dopłatę w wysokości 3 złotych.

Gospoda w Zalesiu Dolnym w swojej ofercie posiada dania główne, przekąski, zupy, dania mięsne, sałatki i zestawy obiadowe. Wśród wielu dań, jakie możemy znaleźć w ich menu znajdziemy m.in.: śledzika pod brudzia, skrzydełka z kurczaka pod piwo, smalec domowy z ogórkiem kiszonym, kiełbasa z patelni, golonka w kapuście, zawijaniec zalesiański a la de volay, schaboszczak po chłopsku z opiekanymi ziemniakami i kapustą, schaboszczak po kasztelańsku, placek ziemniaczany z gulaszem po mazowiecku, flaki wołowe, barszczyk czerwony, pierogi, gołąbki, naleśniki i wiele innych potraw, że aż ślinka cieknie... Gospoda w Zalesiu oferuje również pełny asortyment piwa i alkoholi.

GOSPODA W ZALESIU
Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne
telefon: (022) 750 23 66, 0698-115-041
niedziela - czwartek (12:00 – 22:00)
piątek - sobota (12:00 – 24:00)
email: gospodawzalesiu@tlen.pl
strona: www.gospodawzalesiu.waw.pl

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Gospody w Zalesiu i spróbowania potraw przez nich przygotowywanych. Jeżeli ktoś z Was był już w Gospodzie w Zalesiu i chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na jej temat, to prosimy napisać komentarz pod tą informacją.

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, a w Twojej okolicy jest ciekawe miejsce, które warto opisać na naszej stronie, to prosimy o wysyłanie do nas informacji mailem: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie opiszemy wszystkie miejsca, które mogłyby zainteresować mieszkańców naszego regionu. Nasz serwis jest po to, aby przybliżyć mieszkańcom ciekawe miejsca i wydarzenia, które mają miejsce w naszym powiecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Zalesie Dolne