Informacje30 maja 2007, 00:00,

Giełda Rzeczy Używanych w Zalesiu Górnym

Rada Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na Giełdę Rzeczy Używanych, która odbędzie się w najbliższą sobotę 2 czerwca 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00 w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym. Jeśli masz w domu niepotrzebne rzeczy w dobrym stanie daj im szansę - być może przydadzą się komuś innemu.

Jeśli chcecie sprzedać, kupić, potargować to jest wspaniała okazja. Towarem mogą być zabawki, książki, płyty, ubrania, sprzęt AGD i wszystko, co jest w dobrym stanie i do dalszego wykorzystania, a jest już wam niepotrzebne. Dla wytchnienia w czasie giełdy, będzie czynna kawiarenka, obsługiwana przez samorząd uczniowski. Pyszne domowe ciasto i mała czarna pozwolą na towarzyskie i rodzinne spotkanie.

Stolikowe dla sprzedających wynosi 10 złotych, płatne na miejscu. Uzyskane w ten sposób środki przeznaczone zostaną na dofinansowanie działań szkolnych, na rzecz naszych dzieci. Serdecznie zapraszamy na Giełdę Rzeczy Używanych w Zalesiu Górnym.

Informację otrzymaliśmy mailem od mieszkańca Zalesia Górnego, za którą serdecznie dziękujemy.

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje31 maja 2007, 00:00,

Kursy językowe i warsztaty ceramiczne w Chylicach

Zapraszamy na serię 3 kursów językowych oraz warsztaty ceramiczne pod patronatem prywatnego serwisu informacyjnego powiatu piaseczyńskiego: powiat-piaseczynski.info. Kursy językowe: 3 tygodniowy intensywny 30 godzinny kurs dla dorosłych; 3 tygodniowy, 30 godzinny intensywny kurs Longmana dla dzieci od lat 8-13 (ten kurs odbywa się na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej) oraz ostatnio cieszący się największym powodzeniem 15 h kurs z pełnym przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Wszystkie kusy prowadzone są w języku angielskim przez Brytyjczyka (www.nativespeaker.webpark.pl) z 22 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Cena kursu to 300 złotych za każdy z kursów.

Warsztaty Ceramiczne: 30 godzin (10 spotkań po 3 x 45 min). W zależności od kursu oplata za materiały (25 zł - 50 zł). Ilość miejsc: 6 (zajęcia odbędą się jeśli uda się zebrać grupę 6 osobowa). W przypadku kursu Interview Prep - dopuszcza się grupę 4 osobową. Kursy odbędą się w Chylicach przy ul. Broniewskiego 2A, Regularna cena intensywnego kursu to 699 złotych.

Niestety nie dysponujemy jeszcze profesjonalnym lokalem, ale mamy lokal zastępczy, gdzie zmieści sie 6 osób. Po kursie wszyscy uczestniczy otrzymuje dyplom lub certyfikat uczestnictwa w kursie. żeby przystąpić do kursu wystarczy poziom średnio zaawansowany.

Warunkiem zapisania się na kurs w wyżej podanej cenie jest odpowiedz na 3 pytania:
1. Podaj imię i nazwisko radnego najintensywniej współpracującego z naszym prywatnym serwisem powiatu piaseczyńskiego.
2. Podaj lokalizację Domu Aukcyjnego HESS.
3. Którą rocznicę obchodziła w tym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Bogatkach?

Odpowiedzi na wszystkie pytania można znaleźć w serwisie. Szczegółowe informacje pod numerem tel: 0506 504 833 lub email: kasiahendren@hotmail.com

Zapoznaj się z terminami w czerwcu: bank-przyslug-terminy.doc
autor/źródło: Kasia Hendren - współpraca z serwisem powiat-piaseczynski.info