Informacje29 lipca 2018, 14:00,

Gershwin czyli klasyka i jazz - Musica da Camera w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 lipca 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert Gershwin czyli klasyka i jazz, w ramach cyklu Musica da Camera w Konstancinie. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie. Wstęp wolny. Cykl, w którym prezentujemy przeboje muzyki klasycznej, folkowej, filmowej i jazzu w wykonaniu artystów Szkoły Muzycznej w Konstancinie. W pierwszym z cyku dwóch tegorocznych koncertów usłyszymy najpiękniejsze kompozycje Georga Gershwina, muzyka klasyczna pełna jazzowych inspiracji. Wystąpi Bożena Zalewska z zespołem.

GERSHWIN CZYLI KLASYKA I JAZZ - MUSICA DA CAMERA W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 lipca 2018, 19:30,

Obejrzyj film Księgowy w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 odbędzie się czwarty z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018. Tego dnia zobaczymy film pt: Księgowy z 2016 roku. Gatunek: sensacyjny dramat, reżyseria: Gavin O’Connor, scenariusz: Bill Dubuque, produkcja: USA, premiera: 28 października 2016 (Polska) 6 października 2016 (świat), czas trwania filmu: 2 godz. 8 min.

OBEJRZYJ FILM KSIĘGOWY W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Księgowy - Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem – nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie