Informacje14 kwietnia 2013, 00:00,

Geriatrobus w Piasecznie - badania i konsultacje

Burmistrz Piaseczna, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Fundacja 60 Plus zapraszają 16 kwietnia 2013 roku Seniorów z Klubów Seniora z terenu Miasta i Gminy Piaseczno, na bezpłatne badania przesiewowe i konsultację lekarza geriatry. Dla pozostałych Seniorów przewidziano o godzinie 12.00 i 15.00 wykłady: dietetyka na temat profilaktyki zdrowego żywienia oraz rehabilitanta o aktywności fizycznej.

GERIATROBUS W PIASECZNIE BADANIA, KONSULTACJE I WYK£ADY

Wykłady odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Geriatrobus będzie ustawiony w godz. 9.00 – 17.00 na parkingu Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie przy ul. T. Kościuszki 5 w dniu 16 kwietnia 2013 r. Badanie wykonują specjaliści z kliniki geriatrii Continuum Care w Warszawie. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje14 kwietnia 2013, 00:00,

Spotkanie z Bożeną żelazowską w Piasecznie

Fundacja Nadzieja serdecznie zaprasza 16 kwietnia 2013 roku na spotkanie z panią Bożeną żelazowską - Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, oraz z przedstawicielami kultury, sztuki a także z artystami amatorami z terenu Gminy Piaseczno. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w siedzibie fundacji przy ul. Kościuszki 36 w Piasecznie, w Klubo Galerii "Pod Wiśnią".

Program spotkania:
1. Powitanie i prezentacja zaproszonych gości
2. Koncert osiemnastoletniej solistki Katarzyny Pułkownik
3. Prezentacja multimedialna oraz prelekcja na temat ,,Rozwoju Kultury i Sztuki na Mazowszu''
4. Wystąpienie Starosty Jana Adama Dąbka
5. Dyskusja i pytania do prelegenta od uczestniczących w spotkaniu twórców a także gości
6. Podziękowanie za prelekcję oraz wystąpienia uczestników spotkania
7. Poczęstunek