Informacje12 maja 2018, 11:00,

GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 maja 2018 roku o godz. 13:00 rozpocznie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w letnim kalendarzu - GeoPiknik 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie na terenie Obserwatorium Astronomiczno- Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu (ulica Ogrodowa 2). W imieniu organizatorów zapraszamy na Geopiknik do Józefosławia.

GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU 2018

Jak co roku, każdy uczestnik Pikniku znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są dmuchane atrakcje, konkursy z nagrodami od naszych partnerów oraz gra terenowa. Studenci i mieszkańcy Józefosławia będą mogli sprawdzić się podczas gry w paintball laserowy. Naszymi stałymi atrakcjami są: słynna już GeoOlimpiada oraz konkurs centrowania przewidziany dla pasjonatów geodezji.

Nie zabraknie również wrażeń dla fanów sportu. Po raz kolejny zaplanowany jest turniej piłki nożnej, podczas którego wykładowcy Wydziału Geodezji i Kartografii zmierzą się ze studentami. W trakcie trwania wydarzenia zadbamy także o podniebienia przybyłych, zapewniając przysmaki z grilla, zimne piwo i nie tylko.

Rozpoczynamy już 12 maja 2018 roku o godzinie 13:00! Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców, mieszkańców Józefosławia i okolic oraz wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak bawi się środowisko geodetów! facebook.com/events/2058390607748728/

Organizatorzy tegorocznej edycji GeoPikniku: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 kwietnia 2018, 17:00,

Maciej Hanusek zagra koncert w ramach Muzyki Sfer w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 Maciej Hanusek zagra koncert w ramach Muzyki Sfer w Konstancinie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie KDK.

MACIEJ HANUSEK ZAGRA KONCERT W RAMACH MUZYKI SFER W KONSTANCINIE

Koncert nietuzinkowego artysty Macieja Hanuska jest wyjątkową kombinacją uzdrawiających, tybetańskich gongów i mis dźwiękowych z muzyką elektroniczną; to połączenie najstarszych instrumentów w naszej cywilizacji z syntezatorami, looperami czy gitarą elektryczną. Muzyka Sfer łączy ambient, glitch, muzykę relaksacyjną i eksperymentalną. Koncert charakteryzuje przestrzeń i minimalizm, pojawią się na nim również ściany dźwięku i cisza. Dopełnieniem muzyki będzie gra światła.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie