Informacje14 grudnia 2014, 13:00,

Gdzie jest broda Świętego Mikołaja?

Z okazji zbliżających się i wyczekiwanych przez wszystkie dzieci Świąt Bożego Narodzenia Konstanciński Dom Kultury zaprasza najmłodszych widzów na spektakl pt.: Gdzie jest broda Świętego Mikołaja?. Spektakl odbędzie się 14 grudnia o godz. 13:00 w sali widowiskowej w Hugonówce. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Konstancińskim Domu Kultury, w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie,

Gdzie jest broda Świętego Mikołaja?

Utrzymana w komediowej formie świąteczna propozycja skierowana jest do najmłodszych widzów w wieku 4-10 lat. „Gdzie jest broda Świętego Mikołaja”, to nie tylko sensacyjna historia, ale również pouczająca przypowieść o przyjaźni i byciu razem, w czasie tych najważniejszych świąt w roku. Bajka utrzymana jest w lekkiej formie, na scenie króluje dowcip, piosenka i żywa muzyka. Bohaterowie wciągają młodych widzów do wspólnej zabawy. Barwna scenografia i kostiumy wprowadzają nas w świąteczny nastrój.

Historia opowiada o tym, jak pewnego ranka, Św. Mikołaj budzi się z letniego snu i zaczyna przygotowywania prezentów dla dzieci. Okazuję się jednak, że ktoś skradł Św. Mikołajowi brodę i czarodziejską czapkę. W wyniku intrygi, Św. Mikołaj trafia do aresztu. Para młodych detektywów, Lena i Piotruś, muszą odnaleźć złodziejaszka i przekonać Inspektora Herlaka Szolmsa, że prawdziwy Mikołaj jest w areszcie. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ dzieci, muszą zmierzyć się ze Skrzatem Bumem, który posiada niezwykłe umiejętności i skutecznie komplikuje im śledztwo. Skrzat ma też nieodpartą ochotę zostać Nowym Mikołajem, który zamiast rozdawać prezenty, będzie je dzieciom zabierać! Czy młodzi detektywi sobie poradzą?

Obsada: Joanna Jabłczyńska - Dobra Wróżka, Wojtek Brzeziński – Skrzat Bum, Wojciech Słupiński – Mikołaj, Michał Tomala – Herlak Szolms, Detektywi: Lena – Halinka Łukaszewicz, Piotruś – Hubert Janczak, Teksty piosenek: Katarzyna Małyszko, Muzyka: Joachim Łuczak i Artur Guza, Reżyseria: Radek Dunaszewski, Scenografia: Ewa Panasiuk, Agata Gregorczyk-Janik, Autor: Elfosław Dobroduszny

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10778
Informacje14 grudnia 2014, 14:30,

Podróż do Laponii - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

14 grudnia 2014 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi TEN TEATR i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Podróż do Laponii. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

Podróż do Laponii - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

TEN TEATR - "Podróż do Laponii" Dwa elfy z zaczarowanego lasu wybierają się w niezwykłą podróż do Laponii - krainy świętego Mikołaja. Podczas tej niezwykłej wyprawy dowiedzą się, jak działa poczta świętego Mikołaja, kto mu pomaga pakować prezenty i jak wygląda jego zaprzęg? Może będzie okazja aby się nim przejechać oraz stworzyć piękne prezenty dla rodziców i opiekunów przybyłych na przedstawienie? Ta interaktywna baśń z muzyką graną na żywo przeniesie nas w niezwykłą krainę wyobraźni, dźwięku, twórczego działania i dobrej zabawy.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1292