Informacje30 marca 2019, 08:00,

GD DANCE SHOW w Łazach

30 marca 2019 roku od godz. 9.00 odbędzie się GD DANCE SHOW Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Galę wieczorną poprowadzi Iwona Pavlowić. Miejsce: sala sportowa w ZS w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 1. Bezpłatne bilety wstępu dla mieszkańców gminy Lesznowola dostępne będą od 25 marca 2019 r. we wszystkich szkołach na terenie gminy. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

GD DANCE SHOW w Łazach

Informacje25 marca 2019, 07:00,

Aktualizacja - Czasowe zamknięcie ulicy przy skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej i ul. Czajewicza

Aktualizacja: Czasowe zamknięcie ul. Nadarzyńskiej i ul. Czajewicza zostanie przesunięte w czasie. Informacja o terminie zamknięcia zostanie podana niebawem.

Informujemy, że zgodnie z ustaleniami pomiędzy firmami Progres – Budownictwo i Przedsiębiorstwem Ciepłowniczo-Usługowym w Piasecznie, nastąpi czasowe zamknięcie ul. Nadarzyńskiej i ul. Czajewicza, na czas wykonywania robót budowlanych sieci ciepłowniczej w pasach drogowych w następujących terminach:
od 25.03 – zamkniecie ulicy Czajewicza, przy pozostawionym przejeździe ul. Nadarzyńską;
27.03 – 31.03 – zamknięcie skrzyżowania ulic Nadarzyńskiej i Czajewicza;
01.04 – otwarcie ograniczonego przejazdu ul. Nadarzyńską przez skrzyżowanie ulic Nadarzyńskiej i Czajewicza, bez wjazdu w ul. Czajewicza;
10.04 – otwarcie ulic Czajewicza i Nadarzyńskiej, przywrócenie pierwotnego układu komunikacyjnego w tym rejonie.
Czasowe zamknięcie ulicy przy skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej i Czajewicza

Pełna czasowa organizacja ruchu na wszystkich etapach realizacji zadania: projekt CzOR Nadarzyńska x Czajewicza PCU (.pdf)
Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno