Informacje19 listopada 2010, 00:00,

Gazeta CO i JAK Piaseczno dostępna do przeczytania online

Na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, staramy się udostępniać i współpracować, ze wszystkimi gazetami, które wydawane są, na terenie naszego regionu. Udostępniamy różne gazety, w tym gazetę: OKOLICA, a także tygodnik Nasz Sport i Kultura. Dziś ukazał się bezpłatny miesięcznik CO i JAK, tak więc jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania tej gazety, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: CO I JAK (2,20 MB). życzę miłej lektury, a redakcji dziękuję za jej udostępnienie.

Gazeta CO i JAK Piaseczno dostępna do przeczytania online
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 listopada 2010, 00:00,

Fotografia Ślubna i Wideofilmowanie - wolne terminy 2011

Fotomigawka to piaseczyńska firma realizująca usługi z zakresu szeroko pojętej fotografii i wideofilmowania. Korzystano z naszych usług na ślubach, chrztach, balach w przedszkolu, studniówkach, imprezach firmowych. Wykonywaliśmy zdjęcia dla potrzeb folderów do gmin i powiatów oraz katalogów produktów. Mimo, że pole naszego działania jest szerokie pracujemy głównie przy wykonywaniu pamiątek ślubnych. Dla par młodych proponujemy wykonanie zdjęć i filmu podczas: przygotowań do ślubu, błogosławieństwa, ceremonii zaślubin wraz z życzeniami gości, zabawy weselnej z możliwością przedłużenia reportażu do poprawin oraz sesji plenerowej.

Fotografia Ślubna - niezapomniane ujęcia z Twojego ślubu

Pary korzystające z usług fotografa ślubnego otrzymują eleganckie albumy z kompletem odbitek formatu 13x18 lub 15x21 na papierze jedwabistym, płyty DVD ze zdjęciami najwyższej jakości oraz spersonalizowanym nadrukiem i okładką. Mogą wybrać również umieszczenie zdjęć w galerii internetowej na okres 1 miesiąca oraz foto niespodziankę. Rekomendacje par młodych z oceną pracy fotografa można zobaczyć pod linkiem: www.fotomigawka.net/rekomendacje.html

Pary korzystające z usług kamerzysty ślubnego otrzymują artystycznie zmontowany 1,5-2 godzinny film na płytach DVD (lub Blu-Ray) w trzech egzemplarzach: dla pary młodej oraz rodziców. Film może zawierać czołówkę, klip, teledysk ślubny i multimedialny pokaz zdjęć z różnych okresów życia. Każda płyta ma spersonalizowany nadruk i okładkę. Oferta cenowa jest dostępna pod linkiem: www.fotomigawka.net/cennik.html

Posiadamy wolne terminy na ślub w roku 2011 i 2012. Zapytania o dostępność swojego terminu prosimy kierować pod fotomigawka@op.pl lub tel. 697 649 910 (Piotr Michalski - fotograf).

Serdecznie zapraszamy!
Tematy: