Informacje8 maja 2013, 00:00,

Garażówka w Piasecznie - kup sprzedaj wymień

Fundacja dla dzieci oraz Fuks de Lux zapraszają na II PIASECZYńSK¡ GARAżÓWKę, która odbędzie się 11 maja 2013 roku od godz. 11:00 do 15:00. Podczas garażówki, będzie można okazyjnie kupić, sprzedać, wymienić lub oddać niepotrzebne ubrania, książki czy bibeloty. Zainteresowane osoby spotykają się przy sklepie Fuks de Lux, przy ul. Jana Pawła 19/róg Kniaziewicza (przy bazarku) w Piasecznie. Bilet wstępu w cenie 5 zł płacą tylko sprzedający. Zgłoszenia na maila: magda@fundacjadladzieci.com, kontakt pod nr tel.: 509924395 Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji dla dzieci.

Garażówka w Piasecznie

* Jeśli jesteś w posiadaniu ubrań, akcesorii, butów i innych bibelotów, które miały już swoje „5 minut” i teraz zalegają na dnie szafy - nasza impreza jest dla ciebie! Po prostu nie może Cie na niej zabraknąć!
* W fantastycznej atmosferze i miłym towarzystwie możesz je wymienić lub sprzedać - jedynym obowiązującym warunkiem jest dostarczenie ich w dobrym stanie i jakości!
* Zasada jest prosta: przynosisz ładne, ciekawe rzeczy w dobrym stanie, wieszak stojący – jeśli szczęśliwie jesteś w jego posiadaniu, lub cokolwiek innego, co pomoże ci wyeksponować zawartość swojej szafy i zaczynamy!
* Czekamy na Was w sobotę 11 maja, w godzinach 11:00-15:00 przy ul. Jana Pawła II 19 (róg Kniaziewicza przy bazarku) w Piasecznie
* Bądź ekologiczna (y) ! Wpraw swoje rzeczy w nowy obieg!
* Rzeczy niesprzedane, czy nieoddane będziesz mogła zostawić u nas – przekażemy je potrzebującym!

Zasady wyprzedaży garażowej:
1. Wyprzedaż garażowa ma charakter otwarty.
2. Wyklucza się uczestnictwo firm profesjonalnie zajmujących się handlem.
3. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji.
4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.
5. Organizatorzy oświadczają, że gromadzone dane są bazą tworzoną tylko na potrzeby wyprzedaży.
6.Chętni do udziału w wyprzedaży proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do dnia: 10 maja 2013
7. Warunkiem udziału w wyprzedaży jest uiszczenie opłaty w wysokości 5 zł.
8. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane. Sprzedawane przedmioty nie podlegają podatkowi VAT.
9. Organizator nie zapewnia wszystkim sprzedającym stolików i wieszaków.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje8 maja 2013, 00:00,

Zapraszamy na uroczyste obchody 50. rocznicy powstania Piaseczyńskiego Chóru LIRA

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na uroczyste obchody 50. rocznicy powstania Piaseczyńskiego Chóru LIRA, które odbędą się 11 maja 2013 roku o godz. 17.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W programie: wystąpienia okolicznościowe, koncert Piaseczyńskiego Chóru LIRA, koncert zespołu Ostatnie Takie Trio, poczęstunek. Uroczystość pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

UROCZYSTE OBCHODY 50. ROCZNICY POWSTANIA PIASECZYńSKIEGO CHÓRU LIRA

Chór "LIRA" działający przy Centrum Kultury w Piasecznie powstał przed 50 laty. Zespół liczy 40 śpiewaków - amatorów, w różnym wieku. Są to głównie mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego. Do chóru należą osoby różnych zawodów, którzy kochają śpiew i poświęcają swój czas na próby, naukę i koncerty. W repertuarze znajdują się utwory: patriotyczne, ludowe, sakralne, jak również piękne kolędy i pastorałki. Wszystkie uroczystości gminne i powiatowe, jak również sakralne, odbywają się z czynnym udziałem chóru.W kwietniu 2005 "LIRA" wzięła udział w V Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Warce. Chór koncertował za granicą m.in. w Szwajcarii, Czechach, Chorwacji, we Francji, na Węgrzech, Litwie i Ukrainie. Gościł u siebie Orkiestrę Młodzieżową ze Szwajcarii i Chór z Pardubic z Czech. Dyrygentem chóru jest Romuald Stępniewski, a prezesem Marianna Piechota. Próby odbywają się w poniedziałki i piątki w godz. 17:00-19:15. Kontakt: 22 716 79 62.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno